Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiújuló tüszős mandulagyulladá...

Kiújuló tüszős mandulagyulladás vagy csak nehezen múlik?

Figyelt kérdés

Múlthéten pénteken elmentem az orvoshoz, mert nagyon fájt a torkom. Azt mondta, hogy tiszta genny a mandulám, írt antibiotikumot, amit be is szedtem, 5 napig 2x1-et. Ma délután megint jobban fájt a torkom és belevilágítottam, még mindig tele van fehér pöttyel mindkét mandulám. Ilyen nehezen múlik vagy nem múlt el teljesen? Sajnos ez nálam visszatérő probléma, pedig már felnőtt vagyok, 30 éves nő. Suliban dolgozok és azóta van ez, pedig most nyári szünet van, nem tudom, hogy kaptam el megint. Ebben az évben már kb ötödjére van tüszős mandulagyulladásom, de tavaly is volt legalább ennyiszer. Most teljesen bevagyok pánikolva, mert

ugye csak szerdán lesz legközelebb orvos, meg kéredzkedhetek a munkahelyről ha vissza kell menni.



#tüszős mandulagyulladás, mandulagyulladás, mandula, torokfájás,
aug. 16. 19:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem heveny mandulagyulladásom van csak annyi tűnetem van hogy mintha lenne valami a torkomba, slejm jön állandóan.

Holnap veszem be az utolsó adag gyulladás.cs adagot 2db és javult de még nem múlt el.. nemtudom menjek e orvoshoz vagy várjak

tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!