Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulladásra 3.doboz...

Mandulagyulladásra 3.doboz antibiotikum?

Figyelt kérdés
Sziasztok,már 1 hónapja lassan küzdök mandulagyulladással. Dokim kiírt az elején Zinnat antibiotikumot, elkezdtem szedni csak azközben elmentünk kirándulni és kihagytam 3 napot így a gyulladás visszajött. A doki felírt egy másik antibiotikumot(Cedrox) amit elkezdtem szedni de 3 vagy 4 nap után nagyon fájt tőle a fejem és a gyógyszertárban azt javasolták hogy ha már nincs semmi bajom akkor hadjam abba a szedését. Így is történt 1 hétig nem volt semmi bajom és ma megin vissza jött a gyulladás. Voltam megin a dokimnál aki kiírta a Zinnatot megin mivel nekem csak ez segít. A kérdésem az hogy, lehet valami bajom ennyi antibiotikumtól vagy ha most elkezdtem szedni 1 hét szünet után akkor semmi bajom nem lehet? Köszönöm a válaszokat. 25/L
aug. 8. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Buta vagy, mint egy tyúk. Antibiotikumot nem szabad csak úgy abbahagyni, mert kirándulgatsz. Lehet, hogy kifejlesztettél magadban egy adott antibiotikumra rezisztens kórokozót:DD
aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszoló, szerinted szándékosan hagytam abba? Egyszerűen otthon hagytam.
aug. 8. 22:15
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyi idő alatt nem alakul ki rezisztencia. Persze végig kell szedni, de ez már mindegy. Nem lesz bajod ettől, szedd be nyugodtan, de most már végig.
aug. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!