Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség/roham/szorongás?

Pánikbetegség/roham/szorongás?

Figyelt kérdés

Már én sem tudom,hogy merre vagyok arccal🥲


5 napig tartó légszomj,és 2x

Olyan érzés mintha alom lenne,ismeretlen percek…

Volt egy téma ami miatt sok stressz éltem át az utóbbi időben. Tegnap ismerősöm ajánlására ittam stressz oldó teát (dm) és 25 perc múlva el múlt a szorító érzés mellkason és a nehéz levegő. Kegyetlen volt,hétfőn fel keresem a házi orvosom,nem félek semmitől,de attól igen,hogy vissza jön. Senkinek nem kívánom 😥



júl. 6. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Panikbetegseg a neve.

Olyan érzés mintha alom lenne-> derealizacio.

Én magneziumot szedek meg meditalok az segit.

júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,mióta van neked? Beszélgettem 2 különböző ismerőseimmel és az egyik azt mondja valamitől félek változás trauma és hogy ha le győzöm el múlik 🤔 a másik azt mondja hogy ez már velem marad.
júl. 6. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

6 éve legalább. Nekem hanyastol valo felelmem van és emiatt szorongok panikolok. Nem tudok enni sem ha éhes leszek egybol panikolni kezdek stb.

Vagyis már nem mert sokat dolgoztam ezen de ezek voltak. Iszonyat kemény volt közben pedig az egészet csak én okoztam magamnak.

júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Genetika. Tényleg veled marad, de antidepresszánssal tünetmentes lehetsz.
júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Uristen nagyon sajnálom! 🫠

Én nem jöttem rá még teljesen ,hogy mi zavar. Történt egy kettő eset az elmúlt hónapokban. Próbálok vele szembe nézni hátha sikerül. Ma sokkal jobb mint egész héten már hétfő óta szenvedtem és nem tudtam mi lehet ez. :/

júl. 6. 20:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Meditációd próbáld ki YouTubeon van sok. Én este ajánlom, elszoktam rajtuk aludni.
júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!