Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltanátok magatokat így?

Beoltanátok magatokat így?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 oltást, majd november elkaptam a covidot is teszt stb megvolt. Viszont mindenki mondogatja nekem a 3. oltást. Én még várnék vele, hiszen 2 oltás után már a betegségből származó ellenanyagom is megvan.
2022. jan. 6. 08:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Igy a hwlyedben en is varnek vele
2022. jan. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
Valamelyik műsorban Rusvaitól is azt hallottam, hogy ha valaki elkapta, akkor felesleges.
2022. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
62%
Sehogyan sem.
2022. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29%

Nem szabad, beoltatni Magad harmadszora!!

Mert teljesen felesleges!!

2022. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is várj vele. Egy megfertőződés az oltásnál is többet ér ellenanyag szintet tekintve.


Bőven ráérsz szeptember felé elgondolkodni ezen, hogy szeretnéd e a harmadikat.

2022. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
5, pontosan melyik méreg?
2022. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Mi szól amellett, hogy kérd a harmadikat is? Semmi, még a WHO sem, szóval én azt javasolnám, hogy ne, felesleges.
2022. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Azt nem tudja de méreg!!4!4!!


Sőt, ha abban az van akkor nyilván minden injekcióban méreg van!!4!4!4!4!


Szóval aki így gondolja nem menjen orvoshoz soha, mentőt se hívjon bármilyen baja van!!4!4!!


Majd a kommentelők segítenek

2022. jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%

#8 Bírom ezt a hisztit az emberek között.

1. mindenkinek maga dolga, hogy oltatja-e magát vagy sem.

2. hosszútávú hatását még nem láttuk egyik oltásnak sem és az, hogy 1 év alatt már legalább 4 féle oltóanyagból lehetett válogatni, majd már szinte minden ország a sajátját kezdi el gyártani, mégtöbb aggodalmat kelthet az emberekben.

Gondolj bele, mi lesz, ha pl 5-10-15 év múlva kiderül, hogy pont emiatt lesz valamilyen problémája az oltottaknak? Bármi előfordulhat, és épp ezaz, hogy Nem tudhatjuk! Se te, se egy, se több orvos, tudós, mit tudom én még kicsoda se! Azt sem tudták előre, hogy jönni fog a covid, azt sem tudták előre, hogy egy vakcina nem lesz elég, és stb és stb.

3. az első 2 oltás felvétele is "felesleges" ha azt nézed hogy (hivatalosan is) bemondták, hogy 4-6 hónap után teljesen kimegy a hatása, aminek kapcsán eldöntötték, hogy az olt.igazolványok érvényessége is lejárjon, ezért kellene felvenni a 3. oltást.

4. rengeteg ismerősöm átment gondtalanul a covidon, köztük én is, mindannyian oltás nélkül. Csináltunk páran ellenanyag tesztet (amit persze nem fizet a TB, se senki más, csak mi magunk), bizonyítottan van bennünk ellenanyag. Ezen felül már minek kellene felvenni bármelyik oltást (nekünk)? Van bennünk ellenanyag, védekezni Tud a szervezetünk ellene. Ha be lennénk oltva, előrébb haladnánk? Nem, pár hónap után kimegy a hatása. Ez olyan, mint pl a láz. Ha jön egy betegség, amire használ a láz, akkor belázasodsz, a szervezeted így védekezik. Nem Kell mindig ott lennie az ellenanyagnak, ez meg pont azt csinálja.

5. ha oltva is vagy, elkaphatod, rosszul lehetsz tőle, hordozhatod és terjesztheted is a covidot.


Akkor meg nem értem a problémát.

2022. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Az ellenanyag nem jelemt semmit, felesleges penzkidobas volt, de ok..
2022. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!