Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltanátok magatokat így?

Beoltanátok magatokat így?

Figyelt kérdés
Kaptam 2 oltást, majd november elkaptam a covidot is teszt stb megvolt. Viszont mindenki mondogatja nekem a 3. oltást. Én még várnék vele, hiszen 2 oltás után már a betegségből származó ellenanyagom is megvan.
2022. jan. 6. 08:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
32%
+ az oltottak ugyanúgy leterhelik az egészségügyet. Pontosan ugyanazok vannak kórházban és halnak meg, mint 1,5-2 éve: öregek, betegek. Terjeszthetik is, tehát sok értelme nem volt. Kórházban dolgozom, szóval látom, oltott vagyok és lett is problémám az oltás után, ez persze nem érdekelt senkit.
2022. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
30%

Csak bemásolom ide:


-Oltásra jöttem, doktor Úr, de lenne néhány kérdésem.

- Igen?

- Ha megkapom az oltást, akkor már nem kaphatom el a Covidot?

- Hát… az nem úgy van, igazából ugyanúgy elkaphatja.

- Csak nem leszek fertőző?

- Hát… az nem úgy van, továbbra is fertőz…

- Csak nem kell maszkot hordanom?

- Mivel fertőz, és még veszélyesebb is lehet, mert tünetmentesen szórja a vírust, a maszk hordása még inkább ajánlott.

- De a társadalomra már nem leszek veszélyes, ugye?

- Hát… az nem úgy van, mert az esetleges szuboptimális immunreakció miatt az oltottak szervezete gyárthat veszélyesebb vírusmutánsokat is…

- De oltás után jó eséllyel nem halok bele a vírusba, ugye?

- Jó eséllyel nem. Az oltottaknak csak elenyésző százaléka hal meg rövid idővel az oltás után Covidban, vagy annak szövődményében. A többségére csak a következő hullámok lesznek komolyabb veszéllyel.

- Aha, értem. De oltásigazolványt kapok, ugye? És azzal utazhatok bárhova? Mert olvastam,hogy valaki elrepült külföldre ,lefordítatta még itthon az oltási igazolványát. Ezt kint el is fogadták. Azonban ahogy hazaért,Ferihegyen a hatóság elrendelte a karantént...

- Hát… ez nem is tudom?!

- De azért, doktor Úr, úgy összességében jó esélyeim vannak arra, hogy túléljem a pandémiát?

- Persze, persze! Ön még fiatal, egészséges, jó az immunrendszere. Az ilyenek oltás nélkül is 98,9%-ban leküzdik ezt a betegséget.

- Értem. De hogyha mégis lenne valami komoly bajom az oltástól, vagy esetleg meghalnék utána, a gyártó felelősségre vonható, ugye?

- Hát… az nem úgy van. A gyártó, az állam és az orvos sem vállal semmilyen felelősséget, de ez nem akadály, ugye?

- Nem, nem, persze, hogy nem, végül is ingyen van…

- Hát… az nem úgy van. Ingyen, kérem, semmi sincsen. Közpénzből fizetik, Ön is, én is, Mindannyian.

-???????

-Drága Doktor Úr !

-Már csak egy utolsó kérdés:

-Miért oltanak járvány idején? Benne van az egészségügyi törvényben lassan 100 éve, hogy járvány idején nem olthatnak mert mutációt hoz létre - ami egy újabbat és újabbat - végül elérve azt a szuper mutációt ami nem csak este 10h után fertőz.

2022. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Erre emlékeztek?


[link]

2022. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

"Miért oltanak járvány idején? Benne van az egészségügyi törvényben lassan 100 éve, hogy járvány idején nem olthatnak mert mutációt hoz létre"


Mutasd meg, köszcsi.

2022. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hiába pontoztátok le a 12-est, teljesen életszerű beszélgetést illesztett ide be.
2022. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%

Eletszeru tenyleg.

Pont attol, hogy tele van baromsággal

2022. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9%
#16 Hol baromság. Attól, hogy beoltatod magad ugyanúgy fertőzhetsz és maszkot is kell hordanod.
2022. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
8%

Mindenhol


Nem ugyanúgy fertőzöl

2022. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
#18 nem ugyanúgy fertőzöl? Akkor hogy?
2022. jan. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
#18 az oltatlanok átlagosan, az oltottak premium minőségben? Gyökér paraszt😂
2022. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!