Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az ismerőse/ családtagja megkapta a Covid elleni vakcinát és utána halt meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 01:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
28as akkor beszélj emberekkel! Azért mert neked nincs bajod tőle nem jelenti azt, hogy mindenki így viseli. Ez ugyan olyan mint a vírus is, valaki csak hőemelkedéssel, fáradtsággal megússza a másik meg belehal, biztos hazugság az elhalálozásról szóló hírek is mert én még el sem kaptam akkor nincs is vírus, ez kb ezt jelenti amit te leírtál. Gondolom egy önző, öntelt ember lehetsz ha így gondolkozol, csak te létezel más senki. Meg akinek a rokona hal meg biztos hazudik, csak úgy poénból rendeznek egy temetést is, agyhalott itt sok ember az is biztos
2021. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
22%
#31 minek beszéljek emberekkel, ha annyira hihetek nekik, mint azt #28-ban egy válaszoló leírta? Vagy akkor tényleg sárkánnyá változott? Egy ismerősöm volt, aki súlyosabb állapotba került, de kórházig ő sem jutott. Tehát a környezetemben a vírus tulajdonképpen nem igazán veszélyes. Szóval akkor mekkora mintat is kéne vennem? Tudod mit, jelöld ki azokat a hozzászólásokat, embereket stb, akinek hihetek. Akkor majd elégedett leszel?
2021. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs, sárkánnyá tud változni. Egyébként meg önző vagyok és öntelt, akkor mit számít ez a kis tévedés?
2021. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát akkor ne higgyél senkinek, magyarázd a sok ostoba mar.haságodat. Amúgy meg akkor minek irkálsz ilyen oldalakra meg minek olvasol el válaszokat ha úgysem hiszed el? Ennyire unatkozol? Vagy szeretsz kötekedni?
2021. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

A nagybátyám 10 nappal a kínai oltás után halt meg. Előző nap még semmi panasza nem volt (én is találkoztam vele), reggel már nem kelt fel.

Anyukám is vele együtt lett beoltva, neki egyelőre semmi baja, de nagyon aggódom.

2021. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt az a nagy baj, hogy nem tesztelik le az embereket oltás előtt! :( ha fertőzöttre ráoltanak ott annyi is..
2021. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik ismerősöm szívinfarktusban halt meg az astra oltás után két nappal. 74 éves volt. Ilyen idős korban már kaphat infarktust az ember. Ami furcsa, hogy másik két ismerősöm ugyanilyen oltás után két héttel alig tudja emelni az oltott karját. Az egyik orvosi bizottság azt mondja, hogy okoz vérrögöt, a másik azt, hogy nem, majd azt, hogy okoz de még nem tudják hogyan, ám így is több a haszna az oltásnak, mint az esetleges kockázata. Ezeknek az embereknek ill. a hozzátartozóknak mi a vigasz?
2021. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
#34 igen, szeretek kötekedni, meg bármit amit mondasz, csak próbáld meg megérteni amit írok. ;)
2021. ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
38as értem amit írsz, egy fog.yatékos vagy
2021. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
#39 ha érted amit írok, minek reagálsz ha tudod hogy a #28-asnak írtam? Talán te vagy az?
2021. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!