Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az ismerőse/ családtagja megkapta a Covid elleni vakcinát és utána halt meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 01:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%
9es vagyok, nem hinném hogy a kollégám ilyesmiket kamuzna össze, vagy bárki is kamuzna ez ügyben! Elég szomorú tény, hogy az Astrát annak ellenére is adják, hogy sok országban be van tiltva és köztudott, hogy vérrög képző, agyban és trombózist is okozhat :( Nem szabadna ezzel oltani senkit! Egészséges idős emberek veszítünk így el, akik még élhetnének sokáig, ha ezt nem adják be nekik! Ez nem vicc, emberi életekről beszélünk!
2021. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
44%
Nem, nekem csak olyan ismerősőm van, akit beoltottak, és előtte halt meg. (Csak hogy érezd, mennyire bután van megfogalmazva a kérdés)
2021. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
69%
#11, vérrögös esetből kevesebb mint 50, halálesetből kevesebb mint 10 ismert az egész világon, és még nem tudják, hogy ezek közül mennyit okozott tényleg a vakcina (ha okozott egyáltalán). Ha az itteni válaszolók mind igazat írnának, akkor annak a 10 esetnek a nagyja nálunk következett volna be. Azt még elhinném, hogy a magyar kormány utasítására eltitkolják ezeket az eseteket nálunk, nade hogy külföldön is? Nagy-Britanniában meg mindenhol? Mert ha itt ennyi lenne, akkor a többi országban még sokkal többnek kéne lenni.
2021. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
83%
Akár kamu, akár nem, amit írnak, (bár szerintem ezzel senki se viccelődik, szóval én hiszek mindenkinek), amit ennyire erőltetnek, szinte zsarolás szintjén, ott nem árt az elővigyázatosság, jelen esetben a vakcináknál. Remélem egyszer lesz visszhangja ennek, s fény derül az igazságra, bármi is legyen az.
2021. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
87%
13. Ez globális szinten megy, legfőképp itt az EU-ban. Valami nagyon nem kóser itt, ne gondold, hogy ott nyugaton más a helyzet, nézd csak meg mennyi tüntetés van.
2021. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
62%
#15, ezt azért nem tudom elhinni, mert az ilyen nagy volumenű összeesküvésekbe túl sok embert kéne bevonni. Gyorsan megtörne az egész. Az, hogy egy-két kormány hülye, még simán lehet, globálisan nem reális ez.
2021. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
40%
Persze, ez jogos. De rengeteg kivétel van, ne felejtsük el. Ott van Ázsia, Afrika, Dél-Amerika számos országa, vagy Ausztrália, ezekben az országokban korlátozás is alig van.
2021. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
33%
Globális szó alatt inkább a “fejlett nyugatot” értettem.
2021. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%
#18 az a baj, hogy a fejlett nyugaton a z'emberek elpuhultak, elsatnyuktak, fosnak mindentől. Az elhízottság és az ezzel járó dolgok is ott a legjellemzőbbek. Nem csoda hogy hullanak mint a legyek.
2021. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
59%
#19 LOL ha ott hullanak mint a legyek, akkor nálunk mi van? Apokalipszis? :D
2021. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!