Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az ismerőse/ családtagja megkapta a Covid elleni vakcinát és utána halt meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 01:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
64%
19. Na, ez a másik, pont ezt szoktam én is mondani. Mindenki magáért felelős elsősorban. Hiába oltatom be magam, ezek az emberek ugyanúgy megeszik a szemetet, elszívják a bagót. Semmi közöm hozzá természetesen, épp ezért nem is oltatom magam, ha meghalok, meghalok, hát istenem.
2021. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámnak egy ismerőse hunyt el sajnos oltás után, nem tudom mit kapott, de nem merném kijelenteni 100%ra hogy emiatt,mert egyébként is idős volt és beteges.
2021. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
11%

#22 na ez a másik. Ha a koronát kapta volna-el, akkor azt jelölted volna meg okozóként?


#20 hát igen, a hírek alapján mindenhol apokalipszis van, akkora a járvány, hogy mindjárt kihalunk. Nézz csak utána, hogy mennyivel lettünk kevesebbek a földön az elmúlt egy évben. :)

2021. ápr. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
44%

"19. Na, ez a másik, pont ezt szoktam én is mondani. Mindenki magáért felelős elsősorban. Hiába oltatom be magam, ezek az emberek ugyanúgy megeszik a szemetet, elszívják a bagót. Semmi közöm hozzá természetesen, épp ezért nem is oltatom magam, ha meghalok, meghalok, hát istenem."


Remélem a biztonsági övet se csatolod be, hiszen ha meg kell halni, mindegy az öv, nem igaz?

2021. ápr. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
80%
23as igen ha a koronát kapta volna el akkor az viszi el, mert a krónikus betegségeknek köszönhetően sokkal nagyobb esély vanak szövődményekre, ők kapnak olyan tüdőgyulladást ettől a vírustól, hogy nincs az az orvos aki vissza hozza őket. Az elhunytak 90%nál van cukorbetegség, magasvérnyomás, tüdőbetegség, vese betegség, szívbetegség felsorolva, kinél ez, kinél az, de a legtöbb a cukros és magas vérnyomásos. De nem a cukrától meg a magas vérnyomásától agyvérzésben hal meg, hanem a tüdő összesik mert annyira be van gyulladva hogy nem tud funkcionálni, mit nem tudnak ezen sokan megérteni? Nem az alapbetegség viszi el őket hanem a covid szövődménye mert őnáluk könnyebben kialakul, tehát covidban halnak meg.
2021. ápr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
78%
Jah és az elhízásról nem is beszélve, főleg ők akik nem bírják, szövődményeik lesznek, most már gyerekeknél is főleg a kövér gyerekeknél! De nem a kövérségtől fulladnak meg, hanem a vírus által okozott szövődményektől, gyerekek még nem haltak bele, de a felnőttek körében nagy az elhalálozás egyre fiatalabbak körében is. csak ezzel senki nem szeret szembe nézni mindenki jobban szeretné, ha nem a vírus okozná a halált hanem az alapbetegségek, viszont a kövérségbe nem lehet belehalni csak amit okoz a szervezetben szervi károsodásokat, abba max. De egy sima influenza is lehet rájuk veszélyes, akiknek krónikus betegségeik vannak, mert alapból gyenge a szervezetük. Afrikában meg annyira sok a szegény állam, hogy nincs kapacitásuk arra, hogy számadatokat közöljenek, sem vakcináztatásra, még maszkjuk sincs sokaknak. Ázsia meg nem ad ki információt, nem rég olvastam hogy van már Japán mutáció is, Tokióban jelent meg a új variáns.
2021. ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
24. Hogy jön ez a koronás témához? Ne tereljük a szót. Vitatkozhatunk a témában, de ez a legundorítóbb, amikor tereljük egymás szavát.
2021. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
11%
Tegnap kaptam AstraZenekar vakcinát, és azóta sárkánnyá tudok változni. Na kb. ennyire hiteles az itt kommentelők válasza.
2021. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
76%
Apám tegnap megkapta a Zenekart. Elég ramatyul van, pedig egészségesen él. Ha a lázzal megússza, akkor már megnyugodtam. De én hiszek az itt kommentelőnek, egy gyenge immunrendszerű embert akár el is vihet. Aki azt feltételezi, hogy viccelődök, az valószínű magából indul ki. A biztonsági öves példánál maradva, az a kezdeti stádiumban nem volt kötelező a használata, ahogy az oltás se, tehát nem releváns hasonlítási alap, meg erre ott van a közlekedés kategória.
2021. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
50%
#28 Én Decemberben elkaptam a vírust, és kutya bajom se lett tőle.
2021. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!