Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek az...

Van itt olyan akinek az ismerőse/ családtagja megkapta a Covid elleni vakcinát és utána halt meg?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 01:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Na erre én is kíváncsi vagyok.

De akkor már tedd fel részletesebben a kérdést: melyik fajtájú/nevű vakciától? Ha volt ilyen eset és itt publikálódik.

2021. ápr. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
57%
Ó, én már több válaszolótól is olvastam, hogy meghaltak az ismerősei. A legviccesebb az volt, mikor március végén elkezdték oltani a terheseket, és valaki beírta 2 nappal később, hogy egy kismama ismerőse belehalt az oltásba, vagy talán hogy több ilyet is ismer. Mivel akkor még alig oltottak kismamákat, ez kicsit magas halálozási arányt jelentett volna... Teljesen reális, biztosan nem kamuzott.
2021. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
59%
Kollégám szomszédai, idős házaspár. Oltás után 1 héttel mindkettő meghalt. Nem tudja melyiket kapták, egyenlőre vizsgálják, hogy az oltástól volte. Úgy sejtem az eredmény az lesz, hogy nem. Sokan meg várják, hogy legyen a gyerekenek is mielőbb vakcina. Ész megáll!
2021. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Bevallom, én nem hittem ezeknek a híreszteléseknek mindaddig, míg a hátsó kertszomszédunk trombózisban el nem hunyt.

63 éves, krónikus beteg férfi volt. Az oltást követően 2-3 nappal később hirtelen trombózist kapott. AstraZeneca-val oltották.

2021. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
76%

Szomszéd idős néni "64" Astrát kapott, 2 nap múlva meghalt, és ami a legszörnyűbb benne hogy az egy szem lánya bíztatta az oltásra minden áron...

Ennek ellenére azt gondolom hogy nekem kell az oltás.

2021. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
20%
Ugye azt fontos kímélni, hogy az emberek oltás után CSAK az oltástól hallhattak meg, ha az autó ba*ta el, akkor is. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
58%
Akkor van értelme a kérdésnek, ha valaki az oltást követő 3. hét után kapja el a vírust, és abba hal bele. 3 hét előtt ugyanolyan védtelen az ember, mint oltás nélkül.
2021. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
81%
71 éves férfi rokon, oltás után belázasodott, másnap tesztelték, pozitív, 3 hét lélegeztetőgép után halt meg.
2021. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nekem egy kollégám rokona 72 évesen halt meg a zenekától. Az oltást követően kb. másfél hétre rá. Az idős embernek nem volt semmi alap betegsége, egészséges, józan életet élt és mégis meghalt. Borzalmasan sajnálom, úgyis hogy nem ismertem.
2021. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%
Úgy néz ki 1 közös pont van a kommentek között, az Astra. Mondjuk a kommentek hitelessége más kérdés. Szomorú, hogy hivatalos forrásból nem lehet semmit megtudni.
2021. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!