Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért nem tudok semminek sem...

Miért nem tudok semminek sem örülni?

Figyelt kérdés
Hiába kapok meg olyan dolgokat, amiket régóta szerettemm volna, egyszerűen hidegen hagynak.. Vagy, ha elérek valami célt ami nem kis dolog.. az is hidegen hagy.. úgy érzem, nem érdekel semmmi, vagy én nem is tudom, de már kb 2-3 éve tart ez intenzíven, hogy bármit kaptam/értem el, nem érdekel egyszerűen. amolyan: Van oszt jóvan. Mostmitörvendjek? -dolog.. nagyon elkeserítő, mert tényleg pl végigcsináltam egy 2 hetes biciklitúrát, hazamentem az ország egyik végéből a másikba, úgy, hogy még életemben 3km-nél többet nem ültem biciklin, lett munkám, ilyenek.. de egyszerűen semmi, semmi nem képes feldobni, az se, ami más embert kiugraszt a bőréből.. Valaki mondja már meg, miért van ez, mert nagyon rossz érzés,egyszerűen szörnyű.. Hiába próbálom magamra erőltetni az érzést, egyszerűen semmi.. Nem hisztizni jöttem ide, nem erről van szó, tényleg kilátástalanul nincsenek érzéseim, ami megijeszt
2015. aug. 20. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szakember? :D
2015. aug. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kekeg Anna válasza:
Érdemes lenne gondolkodnod azon, hogy mitől félsz, mi az, ami gátolja az öröm megélését.
2015. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 homo ludensz ***** válasza:

Nem hisztiként veszem a kissé borús látásodat és ez sem kőbe vésett igazság amit leírok.

Sokat megtéveszt az hogy egy megszerzett tárgy vagy élmény,tehát dologi eredetű az a boldogság érzésével fog járni. Viszont kell egy cél és ha eléred kell egy másik. Ez így természetes de ez csak a pillanatnyi elégedettség érzésével járhat és semmi több. Neked nem kilátástalan a helyzeted mert nincs devizatartozásod, nem akarnak kilakoltatni és sorolhatnám. Mint írod munkád is van talán nem is nélkülözöl. Minek örvendj? Ha vannak a barátoknak,a bizalmas meghitt beszélgetéseknek,az ismerősök elismerő fejbólintásának hogy végigcsináltad a kerékpártúrát vagy csak annak hogy kinézel és látod kora reggel hogy kel a nap. Vajon mit hoz neked?

2015. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!