Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok örülni semmine...

Miért nem tudok örülni semminek? Miért nincs célom?

Figyelt kérdés
Nem csak távoli célom nincs,hanem közeli sincs.Nem érdekel már semmi,annyi mindent szerettem régen annyi örömöm volt.Már nincs kedvem olvasni rajzolni zenét hallgatni enni,már nincs kedvem kifesteni az arcom,már nem fésülködök,már egyszerűen nincs semmi célom,nem érdekel a munkahelyem sem,nem várom hogy menjek,de azt sem hogy hazajöjjek.Holnap nézek egy jobb melóhelyet,de ez sem tud lázba hozni.30 éves nő vagyok.
2012. nov. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
már a szex sem vidít fel? mert akkor tényleg gond van
2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsit depis lettél...van ilyen,és nagyon sokan vannak így.Írj privit ha gondolod.
2012. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a szex sem. :(
2012. nov. 4. 20:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy pszichoterapeutával kéne ezt megbeszélni, hátha tud segíteni. (Pontosabban biztos hogy tud segíteni, mivel én 24 évesen hasonló helyzetben vagyok és ezt tanácsolta a pszichiáterem, csak sajnos pénzem nincs rá, úgyhogy marad az apátia :))
2012. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
aaaaa
2012. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!