Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rivotril.26 db.2 mg-osak....

Rivotril.26 db.2 mg-osak. Mindezt bevenni öngyilkosság?

Figyelt kérdés
a kérdés egyszerű. adott egy ember, illetőleg adott 26 db, 2 mg-os rivotril tabletta. ha egyszerre történik a bevételük, lehetséges a halál? nem érdekelnek az olyan hozzászólások, hogy "hát, te hülye vagy", mert senki nem tudja, mi áll a kérdés hátterében, feltételezgetéseket meg nem kérnék, csak normális válaszokat. nem szorul senki sem orvosra, pszichiáterre, nem kellenek az ilyen hozzászólások sem. aki érdemben válaszolna, annak köszönöm.

2014. aug. 11. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak már annál komolyabb mérgezéseim.:) Úgy, hogy más nap úgy keltem föl mintha mi sem történt volna.


Rivotril esetét nézve sok évnyi tapasztalatból mondom, 20 db-ot vettem már be 2mg-s-ből max és semmi bajom nem lett, csak viselkedésbeli változás, mindenre emlékszem. Viszont ismerek olyat akire teljesen másképp hatott, almosság és teljes emlékezetkiesés. Szervezet és egyén függő ki hogyan reagál rá.

Más téma kicsit ha egyszerre veszed be! Vagy ha alkoholt fogyasztassz mellé! Na az már végzetes lehet tutira.

2022. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
45db 0,5ös rivotril halálos lehet?
2023. aug. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Alapjában véve, azt mondanám egyáltalán nem, DE ne egyszerre vedd be, mert nagyon besztondít, annyira zéróra vág agyilag meg sem tudsz majd szólalni annyitól kb. Viszont én azt mondom, hogy NE vegyél be pont 45-öt!:)

Miért tennéd?:) Annyit ne, fölösleges! ..de te tudod.

2023. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!