Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rivotril.26 db.2 mg-osak....

Rivotril.26 db.2 mg-osak. Mindezt bevenni öngyilkosság?

Figyelt kérdés
a kérdés egyszerű. adott egy ember, illetőleg adott 26 db, 2 mg-os rivotril tabletta. ha egyszerre történik a bevételük, lehetséges a halál? nem érdekelnek az olyan hozzászólások, hogy "hát, te hülye vagy", mert senki nem tudja, mi áll a kérdés hátterében, feltételezgetéseket meg nem kérnék, csak normális válaszokat. nem szorul senki sem orvosra, pszichiáterre, nem kellenek az ilyen hozzászólások sem. aki érdemben válaszolna, annak köszönöm.

2014. aug. 11. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem halál. (tapasztalatból mondom sajnos).
2014. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a leírásában az van hogy keringés és légzés zavarokat okozhat, úgyhogy ha ekkora mennyiségben beveszi valaki akkor valószínűleg meghal
2014. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 homo ludensz ***** válasza:
100%
Elgondolkoztam én is mert van egy szatyorra való Rivotril 0.5 mg.-os tablettám. Az évek során gyűl össze nincs benne semmi susmus. Egyszer mikor elmondtam egy cimborának ő bénaságnak tartotta mivel keresztülment ilyen tortúrán. Végül is 50 darab van egy üvegben akár vízzel apránként egy negyed kilót is lenyelegethetnék. Szerintem ez is egyik módja hogy kiírja magát a névsorból az ember.
2014. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Én magam ébreszthetetlen állapotból a kómáig jutottam,majd onnan alig tudtak visszahozni,ennél kevesebb mennyiségtől. 1#es vagyok
2014. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%

Úgy látom többször feltetted már ezt a kérdést az oldalon...

Mire vársz még?

Szerintem ne ide írogass minden nap,hanem próbáld ki,aztán majd meséld el mi történt.

2014. aug. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer tettem fel ezt a kérdést, de kösz a biztatást.
2014. aug. 13. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez azért szervezet függő is. Nyilván máshogy és más mennyiség hat egy 40 kilós szívbeteg nőre, mint egy egészséges 80 kilós férfi szervezetre.
2014. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Dehogynem! Feltetted egy nap különbséggel! Legalább ne hazudj,ebből is látszik hogy valóban gyenge jellem vagy.

Ami nem baj,csak legalább légy őszinte!

"Adott egy ember (rivotril, 2 mg-os tablettája van, méghozzá 26 db, kezdhet vele valamit?)" . Kevesen írják tök ugyanezt és beszélnek 1 sz. 3. személyben magukról.

Úgyhogy minden bizonnyal te voltál.

És megtetted már vagy még vársz valamire??

2014. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, és ezt úgy mondom, hogy túléltem már ennél komolyabb mérgezéseket is. Felesleges próbálkozni, nagyon szar lesz, ha túléled, hidd el.

Kórház, körülötted drogosok, akik üvöltenek és büdösek. Rengeteg injekció, infúzió. Orvosok, ápolók nagyrészt utálni fognak. A mentősök pláne - komoly életveszélyben lévő betegektől foglalod a kocsit. Azok se fognak szeretni, akik kihívják a mentőt. Vizsgálatok sokasága, hányás, fájdalmak (nekem a csípőm is megrepedt, ahogy összeestem).

Semmi értelme, menj inkább pszichiáterhez.

2014. aug. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen az ember szervezete. Általában vannak ezekben olyan cuccok, hogy ne lehessen 100% sikerrel úgy túladagolni, hogy belehaljon az illető. Valószínűbb hogy a szervezet valamilyen módon kiüríti és nem okozna halált. Megeshet, de nem valószínű.
2014. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!