Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kemoterápiás kezelés megtagadása?

Kemoterápiás kezelés megtagadása?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény?Méreg vagy gyógyszer? Ismersz olyat aki nem engedte magát így kezelni és meggyógyult?Tudjuk milyen iszonyúak a mellékhatásai és kikészíti a szervezetet...
2013. febr. 21. 20:46
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

ezt magamban már rég eldöntöttem, mivel félek a betegségtől.

nem engedném kezelni semmiféle "nyugati orvostudománnyal", az életem tart, amíg tart, de nem, nem akarok sztómával élni vagy egyéb megnyomorított módon. A testben minden nap keletkeznek rákos sejtek, amelyeket legyőz az immunrendszer, talán ha egy nap nem győzedelmeskedik, akkor itt az idő. Méltósággal elmenni nem lehet sajnos, de még mindig több méltóság betegen, összetörve menni, mint kiszolgáltatva, rommá kemózva.

2014. aug. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

8-as vagyok, az a kommentem 2013-as. Két dolog:


 Az általam akkor említett módszer már nem hozzáférhető, mivel sajnos egy kulcsemberen múlott (semmi baja, csak nem volt gyakorlati értelme foglalkoznia a témával, és mert nem minden művelet másolható benne).


 A kemoterápia gyógyulási aránya ma már 75% körül van.

2018. febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%

Részvétem apukád miatt.

A rák végül is egy gyulladás, a gyulladást/sejtsérülést meg a szabadgyökök okozzák, a szabadgyököket az antioxidánsok tudják csak semlegesíteni.

A vitaminok antioxidánsok, a sötét színű gyümölcsöknek kifejezetten magas az antioxidáns tartalma (pl. áfonya, aszalt szilva, goji, céklalé stb.), szinte túladagolva kell fogyasztani, mert ettől lesz erős az immunrendszer!

A kemo tönkre vágja az immunrendszert, ergo az alkalmazásával még jobban lecsökkennek a beteg túlélési esélyei...

Még valami, láttam egy filmben, hogy a rákos szövetek belsejében vannak ilyen fehéres részek, amik nem más mint a candida! A candida miatt növekszik a rák, tehát a cukros ételek, lisztes dolgok (kenyér, tészta) fogyasztása kifejezetten kedvez a rák burjánzásának. Aki rákos, kerülje az ilyenek fogyasztását!

2021. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
13 éve kaptam 12 kemót nyirokrákra, semmi bajom köszönöm szépen. Nagyon szar. Meghalni még szarabb. Puszi.
2021. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Előző vagyok még mindig. A Bajnai Roberto-féle sarlatánokat börtönben hagynám elrohadni.
2021. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ismerek. A szíve miatt nem fogadja el a kemot, de meggyógyulni nem fog. Leukémia
2021. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!