Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kemoterápiás kezelés megtagadása?

Kemoterápiás kezelés megtagadása?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény?Méreg vagy gyógyszer? Ismersz olyat aki nem engedte magát így kezelni és meggyógyult?Tudjuk milyen iszonyúak a mellékhatásai és kikészíti a szervezetet...
2013. febr. 21. 20:46
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
56%
A sárgabarack mag és az almamag ugyanazt a vegyületet tartalmazza.G.Edward Griffin,akinek a könyvét ma olvasta és megdöbbentő már csak az a fejezet is,amit a sugár-,és kemoterápiákról nyilatkoznak az orvosok,meg ahogy tudtukon kívül kísérleteznek az emberekkel(nem mondják el nekik,hogy a placebo csoportba kerültek,és évtizedekig azt hiszik szerencsétlenek,hogy igazi kezelést kapnak)és írt gyermekekkel végzett kísérletekről is,akik az erős mérgek hatására(kemoterápia)95%-ban meghaltak.És arról is ír,hogy az orvosok nagy része nem hisz a kezelés sikerében,de tenni akar valamit.Hogy a beteg lássa,hogy nem hagyják magára.Ez nagyon kedves,de a rohadt életbe,sovány vigasz!
2013. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon ajánlom mindenkinek a fenti könyvet(A világ rák nélkül)eddig azt hittem,csak a B17-ről szól,de annál jóval széleskörűbb ismereteket ad.Nekünk óvatosan azt tanították a B17-ről(sárgabarackmagról,keserűmanduláról)hogy főként megelőzésképpen hasznosak.Tehát kis mennyiségben valóban be kellene építeni a mindennapjainkba őket(és persze a sugárzásokat,és egyéb(testi-lelki)megterheléseket felszámolni.
2013. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Engem teljesen meggyőzött. Egy rokonom is tegnap kezdte az infúziós kúrát. De aki csak a kemóban bízik, egészségere! [link]
2013. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
0%
Hogy méreg, vagy gyógyszer? Valószínűleg nagyban függ attól, hogy a beteg hisz-e benne, vagy sem. Mivel én nem hiszek benne, tuti, hogy megtagadnám.
2013. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
68%
Majd akkor beszéljetek erről, ha rákbetegek lesztek. Megnézném a sok bőszen kommentelő faszt, hogy állna a szája széle egy rákdiagnózis után...(mielőtt megkiabál valaki igen, rákbeteg vagyok)
2013. febr. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Sanuár ***** válasza:
100%

Egy ilyen sulyos kérdést komolyan kell venni. Véleményem szerint azok irjanak, akik valóban átélték a rákkal való problémáikat, és saját tapasztalataik vannak.

Én átéltem, köszönöm jól vagyok. Kaptam kemot, kihullott a hajam, szerencsére csak a 4-ik alkalomnál hánytam. Elment az iz érzékem, nem éreztem izeket. Célzott sugárkezelést kaptam utánna. Most is bevállalnám, nem bántam meg. Azt láttam hogy mindenki másképp reagál a kemora. Van akit egyáltalán nen visel meg,vagy csak kis mértékben. Engem ugy közepesen viselt meg, de tuléltem. Fő a gyógyulni akarás, pozitiv gondolkodás, Végig szedtem az AVEMAR-t, Flavin 7-et, sok C vitamint, stb.

Pedig kimondottan rosszinduklatu mellrákom volt. És még le sem vették. Köszönheő az Onkológiai Intézetnek. Akinek ilyen baja van, csak ide menjen, mert az utókezelések itt mind helyben vannak. Jobbulást.

2013. márc. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti válaszoló kicsit durva stílusát igyekszem megérteni az elkeseredettsége miatt.Mivel nap mint nap rákos emberek vesznek körül,ezért kénytelen voltam belegondolni abba,mit tennék én hasonló helyzetben.Vagy mit mondanék egy számomra kedves,érintett embernek,ha erről kérdezne.Hihetetlen nehéz helyzet lenne.De mint említettem körülvesznek ezek az emberek,akaratomon kívül túl sokat tudtam meg mind a hagyományos rákkezelésről,mind a széleskörűen még el nem fogadott kezelésekről.Azzal is tisztában vagyok,hogy a legtöbb orvos HISZ a kemoterápia és a sugárkezelés hatásosságában,mivel mást ők sem tudnak.A probléma abban van,hogy csak ebben hisznek.Pontosan tudják és követik az eredményeket,a statisztikákat,és sokan mégsem tesznek semmit évtizedekig.Tökéletesen megértem az ezeket a kezeléseket választó embereket,de többet tudva erről sajnos egyre bonyolódik a helyzet.Az utolsó előtti válaszoló pedig ezt próbálja megérteni.
2013. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Apum állapota rosszabbodott, hiába a sok drága "csodaszer". Kemózták, mellette mi is gyógygombáztunk, céklalé, agykontroll, növényi kivonatok, barackmag stb. Már csak a csodában bízhatunk.

NINCS CSODASZER!!!!!Ima van és remény...

2013. márc. 27. 10:31
 29/36 A kérdező kommentje:
Apa a héten sok szenvedés után meghalt. Mi amit kínlódtunk vele azt csak az tudja aki benne van. Soha nem tudjuk meg mi lett volna meg, ha nem engedjük a kemót. Számos alternatív gyógymód, kezelés és ameddig csak lehetett pozitív hozzáállás mellett másfél évet élt még a diagnózis után.
2013. ápr. 12. 17:47
 30/36 anonim ***** válasza:
Őszintén nagyon sajnálom,hogy elvesztetted az Édesapádat.Nem,mert nem hiszek abban,hogy továbbment egy másik helyre,hanem mert elveszíteni valakit,akit szerettünk,úgy,hogy nem tudjuk pontosan hol van,rettenetesen nehéz.Kívánni akartam valamit...de csak szeretettel gondolok Rád.
2013. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!