Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rájöttem az örök élet titkára,...

Rájöttem az örök élet titkára, most mit csináljak? (többi lent, nem kamú nem hazugság)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az örök élet előállításához illegális dolgot kellene tennem. De 100%-os a felfedezésem.


Lényegében új sejtek jönnének létre a régiek helyet ezért az öregedés megállna...


Nem árulhatok el többet, ezért azt sem fogom elárulni hogy mi az a dolog amivel létre lehet hozni az örök életet.


Ha közzé tenném, publikálva ezt a dolgot mi történne a világban?


annyit még , hogy bizonyítékokkal nem szolgálhatok azért sem mert nem szeretném elmondani senkinek, legalábbis még nem....


2012. júl. 26. 00:47
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Tudom mennyibe kerül, 25 millió forint egy kezelés, a kezelések nem károsak a szervezetre ezért hetente vagy havonta meg kell ismételni, hogy a szervezet ne éljen át öregedést. Figyeljetek, ez az egész nem biztos hogy örök életet ad, valószínűbb hogy több száz évet, vagy akár több ezer évet lehet vele élni, de én úgy gondolom, legalábbis amiket végeztem számításokat maximum 300 évig lehet vele úgy, hogy 300 évesen úgy nézel majd ki mint egy 30 éves ember.
2012. júl. 30. 07:35
 32/38 anonim ***** válasza:
Én voltam aki irtam hogy nem szeretnék örökké élni. Örökké új munkahelyet keresgélni? A megélhetésért küzdeni? Háborúk jönnek-mennek ugy hogy én nem fogom tudni megállítani (még ha ezren lennénk örök életüek akkor sem). Ha ilyen tényleg lenne, kinek jutna ebből? Nekem nem az fix, 75eft-s bérrel hiába állnék sorba. Aki kapná azok a mostani milliárdosok. Csupa jó ember? Ők felelnek a háborúkért, mert jó üzlet, ők dolgoztatják minimálbéren az emberek zömét, ők használják ki a keletieket (india pl), stb stb. Ilyenek élnének örökké.
2012. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Miért itt a földön akarsz örökké élni? Örökké fogsz, nyugi, csak tovább kell lépni.
2012. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Miben halna meg végül, aki beszedi a szert? Mert ha 300 évesen 30-nak néz ki, akkor gondolom a szervei is fiatalok, amik jól működnek.
2012. júl. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

igen a szervei is jól fognak müködni, miben halhat meg, nem tudom, talán a kezelés nem hat ki az egész testre és modnjuk az agysejtek elpusztulása okozhatja a halált.


Nincs még alkalmam kisérletezni.


majd közzé fogom tenni, ne aggódjatok.

2012. júl. 31. 23:23
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, orvosnak tanulok.Jövőre meg is lesz az orvosi, szívesen fogadlak egy vizsgálatra. Amiket leírtál itt az teljes képtelenség. Az örök életet jelenleg még a legenerált sejteknél se tudjuk elérni. Mégis az új sejtek ,hogyan jutnak majd a régiek helyett ? A szervezetünk minden apró változásra reagál. Valószínű ezzel az egésszel életeket is tönkre tehetsz. Az orvos tudomány még nem jár azon a fejletségi szinten ,hogy megoldhatná az örök élet kérdését. Több ezer orvos kutatásokat végez csakis ezért. Nap mint nap. Nem hiszem ,hogy egy olyan ember találná fel akinek semmilyen tapasztalata nincsen ebben. Látogass el a közeli orvoshoz!
2012. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 homo ludensz ***** válasza:
Azt hiszem az utoljára válaszoló józanul és visszafogottan mégis kijózanítóan írta le azt amire ma képes az orvostudomány.
2012. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
hát...LOL
2012. aug. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!