Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rájöttem az örök élet titkára,...

Rájöttem az örök élet titkára, most mit csináljak? (többi lent, nem kamú nem hazugság)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az örök élet előállításához illegális dolgot kellene tennem. De 100%-os a felfedezésem.


Lényegében új sejtek jönnének létre a régiek helyet ezért az öregedés megállna...


Nem árulhatok el többet, ezért azt sem fogom elárulni hogy mi az a dolog amivel létre lehet hozni az örök életet.


Ha közzé tenném, publikálva ezt a dolgot mi történne a világban?


annyit még , hogy bizonyítékokkal nem szolgálhatok azért sem mert nem szeretném elmondani senkinek, legalábbis még nem....


2012. júl. 26. 00:47
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Még van egy dolog, minden létező betegséget meggyógyítana a ráktól kezdve egészen AIDS-ig.
2012. júl. 26. 07:55
 12/38 anonim ***** válasza:

Jól áll neki a halál

[link]


Tanulságos a vége. :)

2012. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
A betegségeket meg megelőzni kellene elsősorban!
2012. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Mindig lesz olyan betegség amit nem lehet megelőzni, ezért nincs rá más módszer mint a gyógyítás.
2012. júl. 26. 08:29
 15/38 A kérdező kommentje:

12 válaszoló: Amit én találtam fel az nem ilyen!


Hogy ha valaki hason lő akkor meghalsz. Tehát csak a test szervezete lesz halhatatlan, ha baleset éri a testet akkor meghalhat. Nem úgy lesz halhatatlan, mint egy isten!

2012. júl. 26. 08:30
 16/38 anonim ***** válasza:
orvos látott már? :DDD
2012. júl. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hihetetlenül hangzik, de állítom, hogy igazat mondok.


Nem célom a meggyőzés.

2012. júl. 26. 10:10
 18/38 anonim ***** válasza:

Ugyan miért kellene egy testben gondolkodni, ha agyadat online tárhelyekre szinkronizálod, amik offline klónjaidra vissszatölthetők, ha az elsődleges példánnyal történik valami?


Különben is, akkor már legyen tökéletes a test is. Egy számítógépes modellen beállítod a kívánt testfelépítést, arccsontozatot, orr, fül .. papamétereket, és utána azt mondod hogy ennek legyártását kéred, opcióként választhatod hogy elég belőle egy példány vagy több kell a világ különböző részein tárolva.

2012. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Az, amire gondolsz, nem működne. Maguk a bejuttatott sejtek előbb-utóbb rákot okoznának, és ezt nem tudnád megakadályozni.
2012. júl. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

ez nagyon jó felvetés utolsó, csak az a baj hogy amit feltaláltam gyógyitja a sejteket és magát a dns adatbázist gyógyitaná meg az öregedéstől.


nem tudom úgy elmondani ahogy szeretném. De még nem jött el az a idő, hogy közzé tegyem, még sok dolgot kell elérnem, hogy közzé tudjam tenni.


A gond ott van ezzel, hogy nagyon sok pénzbe kerülne és csak korlátozott számban lenne lehetséges. Évente ezer embernél, lehetne alkalmazni a kezeléseket...


Majd még irok most mennem kell.

2012. júl. 26. 19:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!