Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rájöttem az örök élet titkára,...

Rájöttem az örök élet titkára, most mit csináljak? (többi lent, nem kamú nem hazugság)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az örök élet előállításához illegális dolgot kellene tennem. De 100%-os a felfedezésem.


Lényegében új sejtek jönnének létre a régiek helyet ezért az öregedés megállna...


Nem árulhatok el többet, ezért azt sem fogom elárulni hogy mi az a dolog amivel létre lehet hozni az örök életet.


Ha közzé tenném, publikálva ezt a dolgot mi történne a világban?


annyit még , hogy bizonyítékokkal nem szolgálhatok azért sem mert nem szeretném elmondani senkinek, legalábbis még nem....


2012. júl. 26. 00:47
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Ja és igen, ez a dolog korlátozott lenne....


évi 1000 embernek lenne alkalma megállítanija az öregedést , és ezeknél az embereknél is havi alkalommal kellene megkapni a kezelést, hogy örökké éljenek.

Viszont ha a szervezet felismeri ennek a új sejteknek a folyamatát és a dns-lánsok elraktározzák a információkat akár több kezelés után a sejteknek nem kell több kezelés, és maguktól eltudnák látni az új sejtek képzését. Ami azt jelenti, hogy az immunrendszerünk ráfejlődne evuluciós folyamatként az örök életre.


Persze ehhez kellene az a illegális dolog amitnek a nevét nem árulhatom el....

2012. júl. 26. 00:51
 2/38 anonim ***** válasza:
Nem ertem, mi itt a kerdes?
2012. júl. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit csináélj? Fordulj orvoshoz :)
2012. júl. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
hány milliárddal készülsz átbaszni azt az évi 1000 embert? :D
2012. júl. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Add elő az ötletedet egy biológusnak vagy orvosnak, akiben megbízol. :D Csak azt nem értem, minek legyek 120 évesen is 20 éves (külsőre), azért, hogy lássam a páromat megöregedni mellettem és meghalni? Meg a gyerekeimet... :/
2012. júl. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

14 milliárd éves a mi világegyetemünk, meddig tart az örök életed? A Föld, naprendszerünk, galaxisunk pusztulása után is? :)


Viszont a biotechnológia tényleg úgy fejlődik, hogy az ember beteg szervei helyett újakat lehet tenyészteni, 1 setjből legyárthatják most is számtalan számtalan klónod.


100 éven belül minden adott lesz hozzá, hogy egy ember agya esténként földrajzilag elosztott online tárhelyekre szinkronizálódjon, miközben otthon ül a foteljában, és különböző földrészeken atombiztos trezorokban tárolt offline klónjainak egyikére az aktuális állapotát fel lehessen tölteni, ha az elsődleges példány megsemmisül, vagy nagy javításra kell beadni.


Mindez azonban csak nagyon szűk kör számára lesz elérhető. Ez minden korábbinál nagyobb egyenlőtlenség lesz. Mondjuk ez is csak max. párezer évre szólhat, ennyi idő alatt valószínűleg sikerül majd az emberiségnek kipusztítania saját magát. :)

2012. júl. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Én tényleg feltaláltam ezt a titkot.
2012. júl. 26. 02:16
 8/38 anonim válasza:
vettel valami drogot?
2012. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Nem teljesen komoly vagyok...


Igazat mondok. Talán 5 év múlva közzé teszem az örök élet titkát, de még meg kell gondolnom.


Úgy gondolom, hogy rajtam kívül már több százan vagy több ezren rájöttek erre a titokra, valószínűleg vannak halhatatlanok.


Úgy gondolom, hogy vannak közmédia szereplők akik használják ezt a szert amit én is feltaláltam. Itt megemlíteném Madonna nevét, több mint 60 éves és úgy néz ki mint egy 20 éves nő. Persze ebben nem lehetek biztos, mivel a sebészet minden nap csodákra képes.

2012. júl. 26. 07:50
 10/38 A kérdező kommentje:

Lenne egy kérdésem.


Mi lenne a világban hogy ha a föld egy kis csoportja örökké élhetne? Mondjuk úgy 10000-ember?

2012. júl. 26. 07:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!