Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Rájöttem az örök élet titkára,...

Rájöttem az örök élet titkára, most mit csináljak? (többi lent, nem kamú nem hazugság)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy az örök élet előállításához illegális dolgot kellene tennem. De 100%-os a felfedezésem.


Lényegében új sejtek jönnének létre a régiek helyet ezért az öregedés megállna...


Nem árulhatok el többet, ezért azt sem fogom elárulni hogy mi az a dolog amivel létre lehet hozni az örök életet.


Ha közzé tenném, publikálva ezt a dolgot mi történne a világban?


annyit még , hogy bizonyítékokkal nem szolgálhatok azért sem mert nem szeretném elmondani senkinek, legalábbis még nem....


2012. júl. 26. 00:47
1 2 3 4
 21/38 homo ludensz ***** válasza:
Felfedező! Mikor látott útóljára orvos?? Ezt most a legkomolyabban kérdem mert skizofréniára tippelek.
2012. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nahát, egyikünk sem akar örökké élni? :D
2012. júl. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Azért nem válaszolok erre, hogy miért jártam utoljára orvosnál, mert nem veszel komolyan.


Nincs baj az elmémmel, bánom, hogy feltettem a kérdést.

2012. júl. 26. 23:42
 24/38 homo ludensz ***** válasza:
Kedves kérdező ha valaki valaha végighallgatna az életben az hidd el én lennék.Nem azért mert értek ahhoz amit te itt feltettél de nagyjából ismerem a történetét annak az útnak amit bejárt az emberiség egy hasonló eredmény elérése reményében. Idáig mondjuk úgy hogy nem történt áttörés ebben a kérdésben.
2012. júl. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy szeretnék örökké élni. Egyrészt éppen elég munkát találni,öljük egymást, háborúk jönnek-mennek mindenhol..na és ha én élnék örökké, de a gyerekem nem? Nem lenne jó , főleg hogy már most kinőttük a földet.

Mi lenne ha publikálva lenne? Fél világ bolondnak nézne, a másik fele meg ölne érte.

Ez volt a kérdés? :)

2012. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

De utolsó, ha valaki örökké él akkor maga az idő úra lesz, nem lesz ellensége mivel többet fog tudni, nagyobb lesz a vagyona és akár megváltoztathatja a világot amiben élük, nem lennének háborúk éhezés és a többi....


Az örök élet egy lehetőség, az embereknek bemesélték, hogy nem jó dolog, mivel senki nem él ökökké, de kétlem, hogy ha valaki megkapná a kezeléseket és nem öregedne egy napot sem akkor biztosan úgy ugranának rá mint a keselyük.

2012. júl. 29. 09:26
 27/38 homo ludensz ***** válasza:
Azt sem szabad figyelmen kívül hagyni hogy most egyetlen demokratikus intézmény a halál.Sokan már ezt is igyekeznek kijátszani pénzel és virágzik a szerv kereskedelem.
2012. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"De utolsó, ha valaki örökké él akkor maga az idő úra lesz, nem lesz ellensége mivel többet fog tudni, nagyobb lesz a vagyona és akár megváltoztathatja a világot amiben élük, nem lennének háborúk éhezés és a többi...."


És ha pont rossz szándékúak kezébe kerülne a szer? Akkor még több háború és éhezés lenne?

2012. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ez így van, ha rossz és a gonoszsággal telt ember kapja meg a lehetőséget, hatalmát és az idő feletti uralmát az emberiség ellen használhatná, ezért is tartom titokban ezt az egészet.
2012. júl. 29. 22:40
 30/38 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy nem két fillérbe kerülne a szer, már ha tényleg lenne ilyen. :) Ha meg olyan kezébe kerül, akinek felesleges milliárdjai vannak, na, attól aztán sok jót nem lehet várni. :))


Addig is, amig kitalálod, hogy kivel oszd meg az ötleted, egyetek sok zöldséget, gyümölcsöt, aludjatok eleget és sportoljatok, ez az én ötletem, ha nem is ad örök életet, de jóval kitolhatja a hosszát. :D

2012. júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!