Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szürkehályog van mindkét...

Szürkehályog van mindkét szememen. Nem merek elmenni műtétre, inkább megvakulok. Öngyógyítás, vagy valami más lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:45
1 2 3 4 5 6
 41/52 JennyR ***** válasza:
www.szemtorna.hu
2012. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 Tom Benko ***** válasza:
Akkor vakulj meg. Előtte azért szórd el a pénzedet lehetőleg mindenféle alternatív átbaszásra, hogy nyomoroghass is hozzá.
2012. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
27%

Kedves fórumozó!Én is szeretnék a Vén Péter-féle szemtréningre járni.Ár információt ha kaphatnék,megköszönöm.

Üdvözlettel:Erika

2012. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
62%

Még sosem olvastam végig ilyen hosszú szálat itt, de az a helyzet, hogy először picit sajnáltalak. Végigolvasva azonban a válaszaidat, azt kell hogy mondjam:

TE SZERENCSÉTLEN IDIÓTA!

Bocs, de csak kínokkal és szenvedésekkel teli életet kívánhatok neked, te tápszer!

2012. márc. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
79%
Na most már jó lenne befejezni a pocskondiázást!Aki nem tud segíteni a KÉRDEZŐNEK,az ne írjon ide,ne itt élje ki a közönséges hajlamait!Pocskondiázzon otthon,ott hátha lekennek neki egy-két fülest,hogy észhez térjen!
2012. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim válasza:
100%
Örülj hogy meg tudják műteni!Én saját tapasztalatból mondom,kissé kellemetlen,de nem fájdalmas.A várólistára minél hamarabb iratkozz fel,mert az igen hosszú.Ne olvass el minden hülyeséget.
2012. márc. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 JennyR ***** válasza:
45%

Valóban. Aki nem tud segíteni, mért ír hülységeket.

Csak az válaszoljon, aki tud segíteni.

Igenis, mindenre van alternatív megoldás. Egy olyan korban élünk, amikor egyre több nyavalyánkra találunk természetes gyógymódot. Én nagyon örülök ennek, és igénybe is veszem, ha szükség van rá. Ne mérgezzük magunkat feleslegesen gyógyszerekkel, és ne műtessük magunkat, ha nem muszáj. Persze, van, amikor elkerülhetetlen, mert életmentő, de itt szerintem nem erről van szó. Én drukkolok a kérdezőnek, hogy gyógyuljon meg a szeme műtét nélkül!!! :-)

2012. márc. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 Czeller Károly válasza:
100%
Mind a két szemem mütöték hagyományosan szikével mülencse beültetésel érzéstelenitésel semit nem éreztem.Ma a lézeres mütét abszolut nem fáj és már az nap haza mehetsz masz 15-20 perc alat végeznek és semit nem érzel Én helyedben nem halogatnám.
2012. ápr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Tom Benko ***** válasza:
@47: Érdekes, van nem természetes gyógymód is?
2012. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
86%

Kedves Kérdező!


Nagyon ritkán járok ide, és ritkán is válaszolok egy-egy kérdésre, de erre én is felkaptam a fejem.


Tudod, mi volt az első, amit éreztem a kérdésed alapján? Szánalom. És most is ezt érzem, így, hogy végigolvastam az összes választ a te reakcióiddal együtt. Nem akarok pocskondiázni, de ez itt ugyebár egy többé-kevésbé anonim kérdezz-felek kontextus, ahol az emberek nem ismerik egymást, így a kérdezőt sem, ezért néha keményen, de a "szemébe" mondják az igazságot.

Még mielőtt félreértenél a továbbiakban, leszögezném, hogy én emiatt a mondat miatt ragadtam "tollat": "Nem merek elmenni műtétre, inkább megvakulok."


Előttem valaki már nagyon szépen kifejtette neked, hogy elképesztően nagy ostobaság, hogy nem vállalsz egy, manapság rutineljárásnak számító műtétet, amelyben talán legrosszabb esetben is megvakulhatsz, és inkább választod a biztos vakságot... Hol van itt a logika? Ismered egyáltalán ezt a fogalmat? Brutálisan rosszul tudsz mérlegelni. A fájdalomtól tartasz? Mi az a fájdalom, amit a műtét alatt vagy azt követően esetleg pár napig érezhetsz ahhoz a fájdalomhoz képest, hogy nem láthatod többé a saját családodat, hogy nem láthatsz többé egyetlen mosolyt vagy kedves pillantást, hogy nem láthatod többé még saját magadat sem??? Érted te egyáltalán, hogy mit jelent LÁTNI? Fel tudod fogni? Mert én nagyon kétlem.

Alátámasztod magadnak a szánalmas százalékos levezetéseddel a döntésed helyességét. Hadd kérdezzek valamit: Szerinted egy épeszű ember melyiket választaná, azt amellyel 5% esélye van a vakságra, vagy azt, amellyel szinte 100% az esély? És még te nevezed csőlátásúaknak az orvosokat?

Az az igazság, hogy nem csodálkozom rajtad, mert sajnos vannak ilyen emberek, akik annyira rossz döntéseket képesek hozni, hogy még a legnagyobb ellenségeiknek sem jutna eszébe azt megtenni vele, amit ez önszántából választ... De tudod, mi a szomorú inkább? Az, hogy nincs a környezetedben egyetlen olyan ember sem, aki meg tudná értetni veled azt, hogy mennyire távol jársz a helyes úttól.

Tudod, milyen lenne egy épeszű, racionálisan gondolkodó ember hozzáállása ehhez a dologhoz a te helyedben? Azt mondaná: "Szürkehályog, oké. Ha van még idő, keresek és kipróbálok olyan alternatív gyógymódokat, melyekhez nem kell a műtéti beavatkozás, DE ha nem sikerül javulást elérni, és már nem lesz más lehetőség, akkor vállalom a műtétet, mert a látásom bármilyen fájdalmat megér!" És ezt is csak azok mondanák, akik nem a műtéttel akarják kezdeni, mert egyébként a legtöbb ember azzal kezdené, és JÓL döntene! Mert azt a műtétet nem azért találták ki, hogy megvakítsanak, hanem pont azért, hogy elkerüld a vakságot! Egy kevés ESETLEGES fájdalom elviselése helyett inkább megvakulsz? Hát én őszintén mondom, hogy a lehető leghamarabb keress fel egy pszichológust, mert veled valami NAGYON nincs rendben! A saját és a környezeted érdekében tedd meg, hogy elbeszélgetsz erről egy szakemberrel.

Én személy szerint évekig vagy akár életem végéig tartó fájdalmat képes lennék elviselni azért, hogy láthassak. Te egyszerűen képtelen vagy felfogni, hogy ez mekkora kincs, s talán csak akkor fogsz erre rájönni, ha már nincs...

2012. ápr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!