Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szürkehályog van mindkét...

Szürkehályog van mindkét szememen. Nem merek elmenni műtétre, inkább megvakulok. Öngyógyítás, vagy valami más lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:

Azonnal írd meg,mert nekem is kezdődik.

Mi kezdődik ?


Annak meg aki azt írja hogy nem fog sikerülni:

Még szerencse hogy nem a te véleményeden múlik hogy mi működik, és mi nem:)

2012. márc. 24. 20:56
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam az előbb is.Nekem is kezdődő szürkehályogom van.Azt mondták,hogy jó pár év is lehet,mire műteni kell.

De ha Te tudod,hogy hogyan lassíthatnám,akkor írd meg.

Nekem már volt egy műtétem.Az egyik szememre 15%-ot látok,tehát szinte csak színeket,azt is elmosódva,és azt ígérték,hogy műtét után javulhat 15 százalékkal.Én ezért a 15%-ért vállaltam a műtéte,akkor még késsel csinálták nem lézerrel.A műtét nem fájt,de utána egy hétig igen.És tudod mit?? Megérte.És ha odajutok, a szürkehályogműtétet is meg fogom csináltatni.

2012. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Ha nem félsz csináltasd meg.

Az én módszerem még nem igazán van kidolgozva:)

2012. márc. 24. 22:50
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez egy vicc. Elvileg FELNŐTT férfi vagy, és inkább megvakulnál, mert annyira félsz egy műtéttől? (És ne gyere azzal, hogyha a te helyedben... Másokat is műtöttek már meg).

Nem értem a logikád, a legkomolyabb kimenetelű hiba az, hogy elveszted a látásod, de ugyanaz következik be ha csak ülsz a babérjaidon. Akkor nem teljesen mindegy?

Mellé nem értem, a családod ezt szó nélkül csak tűri? Tudom, hogy nagykorú vagy és a te döntésed ha elveted a műtétet, de ők fognak ápolni, ellátni, kísérgetni mindenhova ha megvakulsz... Van szerencsém beteg családtag ápolásában, hát nem épp a legfelemelőbb dolog, baromi sokat vesz ki egy emberből...

Akkor legalább már a rokonaidra, barátaidra gondolj, hogy milyen terhet helyezel a vállukra. És biztos vagyok benne, hogy a következő mondatod az lesz, hogy te tudnál egyedül élni. Hát a tényleges megvakulásod után biztos, hogy jó darabig nem tudnál boldogulni, arról nem is beszélve, hogy milyen kevés fogyatékkal élő embernek van lehetősége a munkára. Még az egészséges emberek között is annyi a munkanélküli. Egyedül viszont nem tudnál fenntartani egy háztartást a segélyből. Ha van barátnőd jó neked, de nem biztos, hogy ilyet képes lenne túlélni egy kapcsolat, pláne, ha saját döntésed a dolog.

Persze, elvben jól működik a dolog, de nem hiszem, hogy végiggondoltad te rendesen ezt.

Ha elcseszik a szemműtéted és azért vakulsz meg legalább beperelheted a kórházat, fizet a biztosító. De ez így... Nincs gyerekem, de biztos, hogy nem hagynám, hogy ilyen hyüleséget csináljon.

Lelehet pontozni, de legalább gondolj tényleg bele azokba, amiket itt leírtam. A dolgok soha nem olyan egyszerűek mint amilyennek látszanak.

2012. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:

Soha nem pontozok le senkit.

Bár a kérdésemre még nem nagyon kaptam választ.

Egyébként nem mindegy hogy fájdalom nélkül vakulsz meg vagy fájdalommal. Ha elrontják a műtétet nem is fogok látni meg fájni is fog.

2012. márc. 25. 00:41
 26/52 anonim ***** válasza:
88%

jó nem csináltasd meg.

de vakként semmilyen támogatást ne igényelj,még a buszon sem mert nem érdemled meg.

sok vak bácsi néni a fél karját adná ha látná még egyszer az unokáját vagy egy jó cickót.

2012. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
32%

Tény,hogy a hályog,nem a szem betegsége,hanem a szervezeté!A salakanyag hályog formájában jelentkezik sok esetben.Ezért ha tisztító kúrát végzel,megszabadulhatsz tőle.Egy hétig,egyél csak zöldséget.(Meg kell jegyeznem,hogy csak akkor csináld,ha teljesen egészséges vagy!Másként,kérd ki az orvos véleményét!)Mivel sok fajta zöldség kell,leginkább ezt úgy oldhatod meg,hogy veszel néhány csomag mexikói,franciasaláta,spenót,sóska,zöldborsó,zöldbab,brokkoli fagyasztott zöldségeket.Gyümölcsöt akármilyet fogyaszthatsz.Néha egy-egy citrom levét facsard ki és egy csésze vízzel fogyaszd.(A mexikóit és a franciasalátát el is viheted a munkahelyedre is,vagy suliba,tároló edényben)Ezeket kiolvadás után,nyersen kell fogyasztanod.Ha letelt az egy hét,térj vissza a ,,rendes" étkezésedhez azzal a változtatással,hogy ne egyél cukrosat,kevés tésztafélét egyél,kevés zsíradékot,és napi 20-30 dkg nyers zöldséget építs be az étkezésedbe.Ezzel Párhuzamosan,végezd:Vén Péter szemtréningjét.Ez naponta csak pár perc,és a hályog oszlani fog.A nagynénémnek ezzel a módszerrel fél év alatt elmúlt.

Én még a szemtréninget nem,de a zöldséges méregtelenítést már 6 napja végzem,és azt vettem észre,hogy már nem érzem azt,mintha ,,idegen anyag"lenne a szemembe,mert a sok monitor nézéstől,már el volt vaskosodva a szemem,most meg már frissnek érzem ismét.Csak a Vén Péter-féle szemtréning jó,minden anyagot megtalálsz a neten,ha beírod a keresőbe,hogy; Vén Péter szemtréning.Ha Budapesti vagy,még a tréningjére is eljárhatsz.Minden jót,jó egészséget!

2012. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tiéd az első olyan válasz ami a kérdésemre jött:) Köszi az infót kipróbálom. Szerintem jobb előbb az emberbarát módszer, és ha nem működne akkor a durva.
2012. márc. 25. 11:15
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

Steve Jobs előbb homeopátiával és diétával próbálkozott, ezért csak hat hónappal később műttette meg magát. Nemrég halt meg; rákos volt.

De te addig próbálkozhatsz, amíg beérik a hályogod, akkor viszont meg KELL műttetned magad. Ha megműtenek, akkor lehet, hogy megvakulsz, de ha nem, akkor biztosan vak leszel. Ezt akarod?

2012. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Ha azt akarnám feltettem volna a kérdést ?:)

Csak nem akarok egyből brutális eszközökhöz nyúlni lehet hogy van jobb is.


Láttad már a fűrész első részét ?

Ott se a lábát vágta le elsőnek a faszi hanem próbálkozott mással:)

2012. márc. 25. 20:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!