Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szürkehályog van mindkét...

Szürkehályog van mindkét szememen. Nem merek elmenni műtétre, inkább megvakulok. Öngyógyítás, vagy valami más lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 19:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem akarnának vágni, ha lenne más módszer is, ami segíthet. Téged és a szemed világát is csak így tudják megmenteni. Hihetetlen nagy makacsságra és ostobaságra vall, hogyha ehelyett a megvakulást, az állami segítség, a családi támogatás elvesztését és az utcai koldulást a betevőért kockáztatod.
2012. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:

Az orvosoknak csőlátásuk van.

Nem akarnak hinni benne hogy máshogy is lehet gyógyítani.

2012. márc. 26. 09:57
 33/52 anonim ***** válasza:
39%
Kedves Kérdező!Ha a szürke hályogod kezdeti,még van időd kipróbálni a Vén Péter-féle gyógymódot a zöldség-gyümölcs-ös étrend átállításával.Sőt,akkor is,ha nem kezdeti,de csak az egyik szemeden van.Lényeg,hogy ha elhatároztad,hogy csinálod,következetes légy,mert ez csak úgy hoz eredményt,ha MINDENNAP CSINÁLOD!A szemtréning csak pár percet vesz igénybe naponta,könnyű csinálni és nagyon hatásos!Nekem nincs hályogom,azonban szemüveges vagyok,amit szeretnék letenni,ezért végzem.Minden jót,jó egészséget!Ha lenne kérdésed,írj nyugodtan.
2012. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
81%

Előttem szóló: Kezdődő szürkehályogot nem műtenek. Meg kell érnie ahhoz, hogy meg lehessen műteni.


Most nem azért, de szerintem nézesd meg magad elmeorvossal, mert ilyen szintű fóbia a fájdalomtól nem normális. Egy olyan műtétről van szó, ahol kevés az esélye, hogy irreverzibilis máhiba lépjen fel, pláne, hogy mindkét szemednél, viszont az életminőséged összehasonlíthatatlanul javulni fog vele. Ha alsós általános iskolás lennél megérteném ezt a viselkedést, de egy 21 éves férfitől nem bírom ésszel felfogni ezt a cirkuszt, amit rendezel. Amúgy még mindig nem mondtad mit szóltak a rokonaid ahhoz, hogy nem akarsz műtétet. Mert engem igazán érdekel, hogy mit reagáltak rá.

2012. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%
Van segitség, nem biztos, hogy kell a műtét, jó felé tapogatózol...irj priviben a ginsenguz@t-online.hu-ra
2012. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
0%
reiki vagy agykontroll is segíthet szerintem
2012. márc. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:

Legyél férfi, és vállald a műtétet! Legyél hős, ne futamodj meg a döntő csata elől!

Hihetetlenül makacs és ostoba vagy, ha ezt nem vállalod, és helyette a biztos rosszat vállalod egész életedre, mert félsz egy kis fájdalomtól.

Nem mered vállalni a műtétet.

Mered vállalni a vakságot?

Mered vállalni, hogy semmit ne tudj csinálni a megszokott tevékenységeidből?

Mered vállalni, hogy vakon teljesen magadra maradj minden támogatás nélkül?

Mered vállalni, hogy éhezz, és fagyoskodj egy üres szobában?

Mered vállalni az utcai koldulást vakon?

Ha igen, akkor nemcsak gyáva és makacs vagy, de hihetetlenül hülye és ostoba is.

2012. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim válasza:
39%
Aktivátort(flp termék) csepegtessél a szemedbe, legalább naponta 4-szer.Ez gyógyszertárban nem kapható termék , aki foglalkozik vele olyantól tudsz rendelni! De ha komolyaban érdekel akkor privátban tudok küldeni egy telefonszámot aki profin elmondja.
2012. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 JennyR ***** válasza:
39%

De kár, hogy csak most olvastam a kérdésedet.

Rögtön írtam volna, hogy IGEN, van alternatív megoldás!

Az előttem szóló már említette Vén Pétert. Én jártam a tanfolyamára. Ez Dr Bates amerikai orvosnak a módszere. Minden szemprobléma kezelhető vele. Vedd fel vele a kapcsolatot.

Egyébként activátort is tudok szerezni, mert van Flp diszkont-kártyám, szoktam vásárolni a nagykerben. Én is használom. Mindjárt beteszek egy linket is, remélem, nem törlik, mert nem reklámnak szánom. Tehát: nem te leszel az első, aki műtét nélkül gyógyul. Hiszen 100 éves, bevált módszerről beszélünk. Akkor az orvosok mért nem alkalmazzák? Ez egy jó kérdés, igaz? De ezt nem itt és most vitatjuk meg... :)

2012. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 JennyR ***** válasza:
2012. márc. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!