Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni almatlansag...

Mit lehet tenni almatlansag ellen?

Figyelt kérdés
idoskori almatlansagrol lenne szo,edesapam, aki altatotol kezdve mar mindent kiprobalt, lefekszik este kilenc korul(dolgozik nyugdij mellett,raadasul fizikai munkat)hajmali negy-ot korul mar nem alszik.73 eves
2008. okt. 28. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
természetes. talán azt lehet tenni hogy aludjon egy félórát délután aztán este 11 körül menjen aludni így talán kihuzza reggelig.
2008. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pohar meleg tej lefekves elott.
2008. okt. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A napi 7 óra alvás ebben a korban teljesen normális, én 40 évesen sem alszom ennél többet. Próbáljon meg később lefeküdni, mert a 9 óra túl korai, akkor valószínűleg később fog felébredni. Ha mégsem, akkor gyógynövényes készítményekkel lehet próbálkozni, mint pl. levendula, komló, citromfű, vagy ezek kombinációja tea vagy tabletta formájában.
2008. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy este kilenc fele nagyon elalmosodik,azert fekszik le,mivel hogy dolgozik reggeltol kb.delutan kettoig?
2008. okt. 28. 16:20
 5/5 anonim válasza:
miért baj, hogy este kilenckor fekszik és hajnalban kel? megvan a napi 7-8 óra alvás neki. ha az éjszakája nyugodt, nem értem, mi a probléma. én irigylem, minden nap láthatja a napfelkeltét, nyugodtan megreggelizhet...
2009. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!