Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetek mestrúácios...

Mit tehetek mestrúácios fájások ellen?

Figyelt kérdés
Mestruáciokor mikor megjön erös fájdalmaim vannak,van amikor anyira fáj hogy ágynakis dönt.Gyogyszereket is sokat kiprobáltam már de egyikse volt nagyon hatásos.Voltam már vele nögyógyászaton de azis csak azt modta hogy majd elmulik.19 éves vagyok és amióta megjött ez van.
2010. márc. 15. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire erős görcseid vannak akkor tudom ajánlani a fogamzásgátló tablettát,vagy tegyél melegítőpárnát a hasadra,ugyanis a meleg is oldja a görcsöket.
2010. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele, forró cickafark- vagy borsmentateát szoktam inni az első pár napon, attól kicsit jobb, de így is sokat szenvedek vele.
2010. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cataflamot hasznaltad mar? Annak muszaj elmulasztania, ha nem, akkor vissza a nogyogyaszhoz, mert nem normalis.
2010. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem már ezt itt, együttérzek. Ami egész jól bevált nekem, az az Algoflex M. És amit észre vettem, ha ülök vagy állok, állatira fáj, el is ájulok, de ha járkálok folyamatosan, nem fáj annyira.
2010. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én Cataflamot szedtem Papaverinnel együtt.Az előbbi fájdalmat csillapít az utóbbi meg oldja a görcsöket.1-2 nappal a menzeszem előtt vettem be belőlük és így elviselhető volt a fájdalom.
2010. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is 1 Cataflamot szoktam bevenni,többre nincs szükségem.
2010. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én általában a rágnivaló aszpirint szoktam bevenni, amint megjelenik az első folt, és arra iszom 1-2 kalcium sandost. Ha ez sem segít akkor veszek egy forró fürdőt. De általában az első 2 segít.
2010. márc. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Együtt érzett veled ugyan így vagyok.

Nekem sem vált be semmi ha meg ön az első nagy erősen görcsölök.A többi nap már nem érdekes.:D

2011. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
19 /L
2011. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!