Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás lehet? Vagy csak ne...

Szorongás lehet? Vagy csak ne agyaljak ennyit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) nem tudom hol kezdjem igazából, de annyi a lényeg hogy nagyon lelkizős vagy, mindent nagyon magamra veszek, sokat jár az agyam olyan dolgokon amiken nem kéne és ettől sokszor van rossz kedvem, kialakul egy "belső ideg" ami azt jelenti hogy nem látni rajtam hogy ideges vagyok de én érzem belül hoigy szétpattannak az idegeim. sajnos meg van az oka amiért ez kialakult nálam mert történt velem egy olyan dolog ami a padlóra küldött de sikerült túltennem magam rajta szerintem teljesen de lehet valami mégis megmaradt bennem amit nem tudok "elengedni" vagy nem tudok szabadulni tőle

ettől a sok agyalástól már a bőrőmben sem érzem jól magam, mert állandóan jár az agyam, gondolkozok, eszembe jutnak dolgok, ha már fáj valamim bemesélem magamnak hogy holnapra meghalok mert valami bajom van

szóval ezzel mit tudnék kezdeni? volt már valakivel hasonló? vagy egyszerűen ne agyaljak csak arra koncentráljak ami most van és na arra ami volt? segíthetne valaki!



2015. máj. 26. 09:39
 1/5 anonim válasza:

Én is nagyon lelkizős vagyok...nekem is sikerül sokszor túlagyalnom mindent..de a családom tudja és ha látják h valamin nagyon gondolkodok akkor kizökkentenek és elterelik a figyelmem

18l

2015. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem húzol egy láthatatlan vonalat önmagadba, és teljesen újként indulsz el? Amikor meg jönnek a múltbéli visszahúzó gondolatok egyszerűen kukázod. 2-3 év és sikerül teljesen tovább lépned.
2015. máj. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hát lehet hogy egy vonalat kéne húznom de nem olyan könnyű

ez az állandó agyalás már az idegeimre megy, bemesélek magamnak egy csomó hülyeséget, sokszor már gyomoridegem van tőle

magamhoz is elég szigorú vagyok, sokat várok el saját magamtól pedig okom nem lenne rá és ebből kifolyólag nem vagyok megelegédve magammal (külsőleg)

amúgy már elköltöztem otthonról, a barátommal együtt élünk szóval ezeket a gondokat én neki mesélem el, ő segít mert ha anyukámnak mondanám lehülyézne, mert ő a testvéremmel van összenőve, engem meg kirekesztenek de ez eddig is így volt ( ettől is vagyok ilyen) de ezekkel a dolgokkal próbálok nem foglalkozni mégis bennem van szóval az én helyzetem tényleg nem egyszerű

amúgy egy nagyon vicces, bolond, kedves lány vagyok ne ilyen depressziós otthon ülősnek képzeljetek el a leírtak szerint :D

2015. máj. 26. 10:46
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez van velemis,ezek kenyszergondolatok es ezek valtjak ki a szorongast.Neked elmult mar?
2015. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elmúlni nem múlt el, de kevesebbet agyalok. próbálok sz.rni az ilyen dolgaimra :D
2016. jan. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!