Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok képtelen bren...

Miért vagyok képtelen bren maradni meg úgy bámit csinálni? Mindentől kifáradok.

Figyelt kérdés
nagyon nehéz suliba járok és jó tanuló is vagyok, de elkezdtem rontani. 2 órára lakom a sulitól és otthagytam a koleszt így minden nap fél ötkor kelek, mire hazaérek olyan iszonyat fáradt vagyok mostanában...10 percig házit írok, már meg is unom, elfáradok és lefekszem aludni. mint akit agyonütöttek, semmire nem ébredek fel sokszor késő estig, aztán meg még tanulni meg ilyenek, általában hagyom a szarba és nagyon sokat rontottam. minden nap mozgok meg az állomástól nagyon messze lakom itthon és sokszor biciklizek meg görkorizok egy fél órát, zenét is hallgatok, minden, de semmi nem segít. semmihez nincs már kedvem sem, hétvégén is csak itthon vagyok, nem értem, mit miért csinálok, kételkedem magamban és a jövőmben is...elég egészségesen eszek és iszom is, hogy ne hízzak el, de nem bírom tovább annyira elegem van mindenből

2015. márc. 17. 21:46
 1/2 Nagy Alexaa válasza:

Ne add fel, nemsokára vége a tanévnek.

Lehet, hogy meg kell szoknod az új helyzetet (korán kelés, 2 óra utazás) és minden a régi lesz.

Lehet, hogy több vitamint kellene enned, mert kiürültek télen a készletek.

Ha végképp nem javul a kedved, fáradtnak érzed magad továbbra is, talán vissza kellene jelentkezned a kollégiumba.

Remélem minden rendeződik, kitartást!

2015. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha már eddig kibírtaed ne ad fel.

Lehet hogy a köveetkező éven sulit kéne válltanod ha olyan messze van. Az én suli gyalog 5 percre és sokkal jobb hogy közel van és nem kell minden nap korán kelnem csak negyed nyolckor. Én is gyakran érzem magam fáradtnak és én ilyenkor hamarabb lefekszek vagy tvzek egy kicsit

de csak azt tudom mondani mint az előttem levő h hajrá és kitartás!!! :)

2015. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!