Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindentől lelkiismeret-furdalá...

Mindentől lelkiismeret-furdalásom van. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha látok egy árva állatot az úton,

ha nem tudom sétáltatni a nyuszim,

ha sok vizet engedek, mert van, akinek nem is jut víz a Földön,

ha elfelejtem felvenni a barátomtól kapott ékszert...

Szinte mindenért rosszul érzem magam. :(


15/L


2010. ápr. 12. 15:03
 1/2 bibi05 ***** válasza:
Talán megakarsz felelni minden kritériumnak, lekiismeretes vagy, az biztos, nekem is szoktak ilyen érzéseim lenni, pl, mikor megmarad egy kicsi darab a kenyérbol, nem vagyok képes kidobni, mert eszembe jut, hogy hányan éheznek, gyerek, felnott, állat, minden. Próbálj, minden ilyen gondolatodnak, vagy érzésednek, eleget tenni, amennyire csak tudsz, szerintem. Biztos jon nálam okosabb válaszoló is és o megtudja válaszolni neked a kérdésed.
2010. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sokszor én is többet rágódok dolgokon mint kéne, de azt gondolom, hogy nem lehet állandóan ekkora kereszteket cipelni a hátunkon. Nekem az vált be, hogy igyekszem egy dologra összpontosítani a figyelmem és abban sikereket elérni, mert az jóérzéssel tölt el. Pl a kenyeret én sem dobom ki, megszárítom és odaadom egy ismerősömnek akinek malacai vannak. Nem nagy dolog de én nyugodtabb vagyok tőle. A megunt, elhasznált ruhákat a használt ruha gyűjtőbe viszem, mert ez szerintem így oké, stb.
2010. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!