Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kb minden héten nagy falásroha...

Kb minden héten nagy falásrohamok törnek rám és csak akkor tudom abbahagyni az evést amikor már kipukkanok. Aztán jön a lelkiismeret furdalás, hogy hopp sokat ettem már megint és legtöbbször megyek a wcre..Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
miért vannak ezek a falásrohamok? és hogy szokhatnék le.? segítsetek!
2008. dec. 16. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem bulémiás vagy. Mindenképp menj pszichológushoz.
2008. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
BULÉMIÁS?! ember... tudod mit jelent? azt mikor hánytatja magát... Valószínűleg az a bajod, hogy olyanokat eszel amik nem egészségesek. Ha le szeretnél szokni róla, akkor azt ajánlom, hogy mondj ellent... ha nem gondolsz rá, nem is érzed.
2008. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem bulémia ! hanem valami lelki dolog, én régen voltam ilyenben, mikor valami stressz ért vagy valami egyéb dolog mindig nekiáltam enni, ez majdnem betegség, mert én 90 kg-ra hiztam fel, és ez csak abbol állt, ha valami nem tetszett akkor zabáltam, majd jött valaki akivel együtt vagyok 8 éve erröl lszoktam / a zabálásrol / bár az uj párom hentes, szakács ! :D /

és lefogytam már 18 kg-ot csak ugy hogy nem zabáltam, kérdezd meg magadtol valyon miért eszel ? Lehet lelki oka van ! Ennyibe tudtam segiteni.

2008. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Jaj, 2. valaszolo annyira okos vagy! A kerdezo eppen azt irta, hogy miutan puffra ette magat, megy a wc-re...

Szerinted miert megy? Milyen stilusban valaszolsz te akkor, amikor az elso valaszolo jot irt, es te, eppen hogy te nem ertetted meg amit a kerdezo irt!

Szerintem a falasrohamok azert vannak, mert a tobbi napon kiehezteted magadat. Jobb, ha rendszeresen eszel, de kevesebbet. Egyel mindennap fott etelt, a felesleges dolgokat hagyd el (edesseg, uditok...) ne hagyd magadat ehezni. A falasrohamok ezert vannak.

2008. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Az nem bulémia, hanem bulimia! annyira bírom, hogy itt mki olyan de olyan qurva "okos", és úgy osztja az észt a pórnépnek. ejjh...
2008. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Latinul : bulimia nervosa


okoska

2008. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Magyarul meg bulémia , vagyis mindkettő helyes!


okoska

2008. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem a válaszolók vitáira kíváncsi!

Szia.Szerintem ezzel fordulj orvoshoz, mert ennek lehet lelki, idegi, és akár emésztési okai is.Én hasonló képp voltam de én csak 1 fajta ételt ettem rengeteget, és rengetegszer.Ugyan úgy mint te, hányásig!Kivizsgáltak, és gyomorprobléma volt, és gyógyszeres kezeléssel helyrejött.Különben én vékony vagyok, így rögtön pszichológushoz akartak küldeni, hogy én is bulimiás vagyok, vagy valami hasonló, persze ez nem így volt.Ne stresszelj, csak nyugodtan mond el 1 belgyógyásznak, ő tudja kezelni a helyzetet, szemben a háziorvosokkal akik rögtön elkönyvelnek lelki betegnek, vagy depisnek!

Kitartás!!

2008. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!