Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Ez betegség?

Mit csináljak? Ez betegség?

Figyelt kérdés

Van mikor úgy érzem könnyen felidegesítenek akár apró kis semmiségek és nem tudok magamon uralkodni, egyszerűen fel tudnék robbanni, és törnék zúznék, üvöltöznék és elsírom magam könnyen.. Szerencsére kb. több naponta szokott előfordulni, és komolyan a legkisebb apróságokon is felhúzom magam.

Ha meg nem tudom kordában tartani, inkább magamban teszek kárt.. De én így nem érzem magam jól, ha magamban tartom még jobban szorongok.

Ez átmeneti? Vagy komolyabb bajom lehet? Mit csináljak?



2015. ápr. 25. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:

Kimaradt a korom és a nemem:

16/L

2015. ápr. 25. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Tanuld meg kezelni? Kiadni, levezetni? Uralkodni? Meditálni?
2015. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Régebben mindig sikerült!

De most valahogy így jön ki rajtam, hidd el én próbálkozok, de mindig ugyanaz a vége.

2015. ápr. 25. 20:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ó, én az elmúlt 2 évben sikertelenül / nem jól próbáltam és kegyetlen mélypontokon voltam. 24 éves vagyok. Nem könnyű ez, attól még, hogy 2 soros választ írok, a gyakorlatban ez piszok nehéz, szerintem.
2015. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nehéznek érzem én is, mintha nem is önmagam lennék.
2015. ápr. 25. 20:30
 6/7 anonim ***** válasza:

És mégis csak rajtad áll, hogy összeszeded-e magadat vagy nem szeded össze magadat. Nem mondom, hogy ügyes ember nem tud ebben segíteni, de lényegében véve csak te tudod megtenni.


Most neked is motivációs videót küldök, mert ebben amolyan hasznos gondolatok vannak, amik szerintem segítenek egy értelmes irányba terelni a gondolatokat, hozzáállást. Vagy igen, vagy nem.

https://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58

2015. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt ismerem, azért köszönöm!
2015. ápr. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!