Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez miért lehet, hogyan tudnám...

Ez miért lehet, hogyan tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés

Egy-két éve kezdődött és azóta is emiatt szenvedek nap mint nap.

Utálok a figyelem középpontjában lenni, ideges leszek, ha több ember előtt kell beszélnem. Ez abban mutatkozik meg, hogy melegem lesz és elég láthatóan elvörösödök. Ugyan ez van, ha akárkivel beszélek. Azért nem is merek barátkozni, mert ismerem már a reakcióim és félek, hogy kinevetnének.

Az utcán is feszélyezve érzem néha magam, nem szeretek egyedül sétálni.

Mit tehetnék, hogy ne piruljak el konkrétan mindenen és, hogy felszabadultabb legyek?

(Pszichiáternél már voltam.)



2015. ápr. 22. 21:58
 1/3 royalty válasza:
Szerintem sokat agyalsz azon hogy el pirulsz, Mikor beszélsz valakivel próbálj rá figyelni ne magadra,tuti mikor beszélsz valakihez azon gondolkodol hogy vajon elpirultál e vagy sem igaz?
2015. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakember mit javasolt?
2015. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt egy ismerősömnek ilyen problémája,iskolában felelés közben mindig elpirult,de nagyon. Az segitett neki,hogy ő is elmosolyodott magán,mikor ez történt vele. Nagyon szerette mindenki, jó barátságban voltunk vele. Meg kell tanulnod vele élni, és fontos,hogy az ember tudjon magán is nevetni. Ez szimpatikussá tesz,hidd el,és idővel nő az önbizalmad is, és lehet el is múlik majd!
2015. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!