Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A reumából tényleg nem lehet...

A reumából tényleg nem lehet kigyógyulni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 29. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én homeopátiát kaptam rá, s nincs tünetem már kb 3-3,5 éve. elötte még a lázam is felszökött néha.
2007. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Kérhetném, hogy megírja milyen módon sikerült kigyógyulnis?

Én még csak 26 éves vagyok, és biológiai terápiát akarnak kezdeni nálam, ami nem jól hangzik!

Kérem írja meg!

Köszönöm!

2007. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Egy ismerősöm ( homeopata ) jött hozzánk vendégségbe, s látván, hogy alig bírok menni, javasolt nekem hosszas kérdezgetés után egy homeopátiás monokészítményt, hogy szedjem be. Először annyira roszzul lettem tőle, hogy nem bírtam lábra állni, majd jobban lettem. Nem tudok önnek javasolni szert, mert amit én kaptam az az én szerem erre a betegségre, a homeopátia nem betegségeket gyógyít, hanem az egyént, ezért egyedileg meghatározott szert rendel el, így az én készítményem nem biztos, hogy önnek használna.

Keressen fel egy leinformálható homeopatát, aki az önnek megfelelő szert fogja ajánlani!

Ha lenne kérdése, akkor az előző válaszom privátján tegye fel, mert nincs több nickem, amivel válaszolhatnék!

Jobbulást kívánok!

2007. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a súlyzós edzés vált be.

10 éves koromtól vagyok reumás és volt idő mikor majdnem megvakultam tőle és mire eljutottam a 10 mérre lévő Wc-ig eltelt negyed óra és mert nem bírtam ráálni a jobb lábamra.

Majd olyan 19-20 éves koromra már sokkal jobban lettem és akkor fedeztem fel,hogy minél többet mozgok annál kevésbé fáj viszont a mozgásmenyiség ami segített több volt mint amit bírtam,mert de idővel felfejlődtem és beált egy egyensúly azóta orvoshoz sem járok,na nem azért mert azt mondta a doki hanem azért mert én úgy döntöttem,hogy felesleges és ez 3 éve így működik.

És az a tapasztalatom,hogy minél jobban megerősödnek az izületeim és az inaim annál kevésbé jelentkeznek a tünetek.

És ahhoz képest,hogy régen a menés is kín volt most képes vagyok 160 kilóval guggolni de ha abbahagyom az edzést akkor 2-3 hónap utánn elkezd egyből fájni de legelőször ott ahol a leggyengébb a testem vagyis jobban mondva ami a leghamarabb épül le az erőltetés hiányában ez pedig a hátam.

De amint újrakezdem az edzést egyből eltűnnek a tünetek.

Ez volt az én történetem,nyilván nem működik mindenkinél nálam sem hat 100%-an de élni tudom az éltetem anélkül,hogy komolyabban visszafogna ez a nyavaja ami néha elöljön de csak nagyon gyengén és nagyon ritkánn.

2010. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!