Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítsetek, a barátom daganatos?

Segítsetek, a barátom daganatos?

Figyelt kérdés

/ Barátom(23)-Én(17) / A barátomnak 2 hónapja fáj a feje.Eleinte meg volt fázva és azt hitte hogy csak a megfázás miatt.Később zsibbadt a szíve körül.Sokadik unszolásomra elment az orvoshoz.A tüdőszűrőn nem találtak semmit.Elment a neurológiára.Egy csomó vezetéket ráraktak a fejére és találtak valamit a fej hátsó részében!Úgy érzi mintha hátul nyomná a fejét valami belülről.Az orvosok nem tudták megállapítani hogy mi lehet az,de 5 nap múlva vissza kell mennie vizsgálatra.Nem tudom mit csináljak :S Elakarom vinni képzettebb orvosokhoz,hogy ők is nézzék meg.Próbálok erős lenni és nem kimutatni hogy mennyire aggódom.Éreztetem vele hogy 100%-osan számíthat rám.Mondtam neki hogy szeretném elkísérni orvoshoz,de az anyjáék akarnak vele menni.Annyira szeretnék segíteni neki ,de nem tudom hogyan!Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok!Nagyon szeretem és vele akarok megöregedni!!!!!!!!!! :˝(

SEGÍTSETEK!!!!KÉRLEK!!!


2010. jan. 21. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondolod,hogy daganatos??
2010. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
fejlett az orvostudomány már elég sok mindent meg tudnak gyógyítani.
2010. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem valami idegi probléma lesz és nem daganat.Nyugi.
2010. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az orvos mondta hogy lehet az.És reméli nem nagy a baj :S A barátom vérnyomása nagyon ingadozó.Magától mozog az ujja,szédül,hányingere van,nyomást érez a fejében.A nyomás állítólag a daganat jele.Ilyen tünetek mellett nem egy semmiségről van szó.Nagyon féltem :( És ő is olyanokat mondd nekem pl: el kell beszélgetnünk kettőnkről,fél ha elalszik már nem kel fel meg stb... Nem bírom!!!:˛(
2010. jan. 21. 20:05
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Agyi aneurizma is.Nem kell panikolni.
2010. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Szia!Nyugi,biztos nem lesz semmi gond,legyél mellette,szeresd nagyon,de ennél többet sajnos nem tudsz tenni.Ügyesen,és jobbulást a kedvesnek:)
2010. jan. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Szia

Először is nyugi...

Semmi baj nem lesz...

Ha vele akarod leélni az életed az úgy is lesz...

[ha van kedved beszélgetni msenen írd meg a címedet]

Ádám

2010. jan. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre semmi konkrétat nem tudsz tenni azon kívül, hogy mellette vagy. De ne lássa rajtad, hogy te pánikolsz!


Majd írj, hogy mi volt az orvosnál. Szurkolok.

2010. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtatok!!!Sokat jelent hogy idegen emberek megértenek és szurkolnak hogy minden rendben legyen.Mindenkinek nagyon köszönöm!!!! Minden jót nektek , vigyázzatok magatokra és egymásra főleg!
2010. jan. 21. 20:17
 10/18 anonim ***** válasza:
A barátodnak sima EEG-t csináltak, amikor telerakták a fejét vezetékekkel, abból még nem derül ki semmi biztos. majd biztos csinálnak neki koponya CT-t is, az a tuti. nem lehet ilyen elhamarkodottan kijelenteni, hogy agydaganata lenne! én szerintem biztos nem az van neki (bár nem vagyok orvos) inkább valamilyen agyi vérellátási zavarra gondolnék, ezt láthatták a dokik az EEG-n, ez okozhatja nála a szédülést meg a vérnyomásingadozást. ezt meg gyógyszerekkel nagyon jól lehet kezelni! nehogy eltemesd gondolatban, nem lesz semmi komoly, szinte biztos! ne pánikolj. majd írd meg nekünk, mi volt... minden jót!!
2010. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!