Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért remeg ennyire a barátom,...

Miért remeg ennyire a barátom, ha már elaludt?

Figyelt kérdés
Az a problémám, vagyis nem is az én problémám, hanem a barátomé, hogy amint elalszik, nagyon remeg. Először a keze, utána a lába rándul, a múltkor még a szemét is szorította, és tátotta a száját, mint aki kiáltani akar. Olyan volt, mint aki rosszat álmodik. Fel is riadt, utána azt mondta, valami járt az eszében de nem tudja, mi. Ez lehet rémálom? Tudom, hogy valamennyi rándulás normális, ha az ember elalszik, de ő minden elalvásnál is remeg, szinte hullámokban. Nem tart ez sokáig, pár perc, de akkor is félelmetes. Ez még normális?
2010. okt. 1. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
ha drogozik akkor normális, egyébként nem.
2010. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem drogozik, nem is cigizik, és nem is iszik, esetleg a barátaival néha 1-1 sör, de nagyon sokat dolgozik váltott műszakban. Lehet kimerült szerintem. Mert olyan van, hogy megrándul a lábunk, ha elalszunk, de neki keze is , lába is, felváltva.
2010. okt. 1. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugtato gyogynovenytea kevereket kellene innia, reggel es este lefekves elott, 1-1 cseszevel, aztan valami olyan tevekenyseget, mozgasi format keresni, amikor pihen.

Ez lehet seta a szabadban, vagy valamilyen sport, de olyan, amit szivesen vegez, mert az fontos.


Ha igy sem fog megszunni, akkor orvoshoz kell fordulni.

2010. okt. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!