Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek epilepsziás vagyok?

Szerintetek epilepsziás vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon izgat a kérdés..

Elmondom a történetem..

14 éves vagyok az első rohamom (rángásos)januárban volt adtak homoepátiás gyogyszert..Márciusban volt még1 rohamom(nem rángásos)..Benntartottak korházban 1.5 hétig irtak fel erősebb gyogyszert..(Lamolep)Folyamatosan emeltük az adagot..augusztusban értük el a maximális adagot(75mg)

Elmentünk alvásmegvonásos EEG-re semmi gond nincs..MR vizsgálat..semmi elváltozást nem mutatott..Semmi bajom nincs nem szédülök fejem nem fáj..nem vagyok fáradékony..Szal semmi..Szerintetek epilepsziás vagyok vagy csak 2 futóroham volt?Mert a korházban aztmondták h igen de a kezelőorvosom (neurologus) aztmondta h nem..Szerintetek? Nem birom ki Januárig mert akkor kell visszamennem a dokihoz..Kérem a véleményiteket.


2009. dec. 13. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az orvosok sem tudják a választ akkor miből gondolod,hogy mi "laikusak" tudni fogjuk??Menj másik orvoshoz,vagy menj több orvoshoz...
2009. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el villogni egy lámpával, ha rohamod lesz akkor az vagy, ha nem, akkor nem vagy az.
2010. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!