Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye ettől nem lehetek epileps...

Ugye ettől nem lehetek epilepsziás?

Figyelt kérdés
a családban nemvolt epilepsziás,Szóval vettem egy xbox360 konzolt amin játszottam egy verekedös játékal egész nap de elolvastam a kézikönyvet hogy epilepsziás rohamokat válthat ki és a tünetek szédülés meg ilyesmi és engem annyira felidegelt ez a játék hogy izzadtam meg szédültem de mostmár megfogadtam hogy nemjaccok vele és eltettem. Ugye nemleszek epilepsziás? 13 éves fiú ja és azt irta a kéziköny hogy inkább gyerekek és tinédzsereknél jön a roham a felnőteknél annyira nem és csak egyénenként
2011. jún. 27. 11:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és ezzel csak 1 hetet jáccotam
2011. jún. 27. 11:19
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azoknál válthat ki rohamot, akik epilepsziásak, ezért van ráírva. Attól, hogy játszol, még nem leszel az, de ne egész nap a gép előtt ülj, mert az tényleg nem egészséges. Itt a jó idő, menj ki inkább a szabadba.
2011. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod, csak fogd fel, hogy az egy játék, és NE játssz vele órákat, inkább menj ki a kerteb:-)/levegőre.
2011. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kösz a valaszotokat kicsit megnyugodtam de aztis irja kéziköny hogy akinél eddig nemfordult elő roham előffordulhat de ha mas játékal jáccok ott nemnagyon izgulok
2011. jún. 27. 11:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez nem epilepszia csak beleszédültél abba a szar játékba én is jártam már így anno a cod 1 el :D Hagyd a francba játsz mást de ne egész nap.
2011. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
erre mondjatok véleményt ezt a jatekot tettem el mert ha ezzel jaccok remegek hogy le ne gyözzenek de amugy teccik de megfogadom hogy nemjaccok vele http://www.youtube.com/watch?v=bnBGRSF2A2Q
2011. jún. 27. 11:26
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyönyörű játék:D xD pfujj :D
2011. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
mortal kombat 9 most jelent meg nagyon nagy játék mindenki ezt nyomja ez nagyon jóra sikeredett azthittem birok jaccani de nem az hogy félek a vértöl hanem hogy a harcba beizgulok meg remegek hogy le ne gyözzenek és hogy nehogy epilep legyek :D
2011. jún. 27. 11:30
 9/14 A kérdező kommentje:
szószerint amikor ezzel jáccok érzem az adrenalint
2011. jún. 27. 11:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Háát akkor ne játssz vele.... Nem tuti hogy egészséges és ha még nem vagy epilepsziás nem azt jelentis sose leszel de már írtam hogy ez még nem az én is jártam így anno a cod 1 l... de aminek ilyen hatása van azt ne vidd túlzásba.
2011. jún. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!