Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem vagyok epilepsziás! De...

Nem vagyok epilepsziás! De akkor miért mondja ezt a doki?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom hihetetlen, egyetlen (nagyon rossz) EEG eredmény után kijelentette hogy én bizony epilepsziás vagyok. Én meg persze hogy nem értem, már felnőtt vagyok, sose volt rohamom, még csak semmi hasonló sem, márpedig tudtommal addig ki sem jelenthetné a doki, mert ugyan nem vagyok orvos de hogy lehet valaki epilepsziás így, rohamok meg minden nélkül? Az egyetlen panaszom hogy gyakran fáj a fejem és nagyon feledékeny vagyok.
2011. máj. 7. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz. És és ez EEG-ből nagyon világosan leolvasható.

És jobb elkezdeni kezelni mielőtt rohamok lesznek belőle.

Valamint megszünne a fejfájásod is.

2011. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress rá arra, hogy "petit mal roham".
2011. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne hagyd hogy rábeszéljenek a gyógyszerekre, inkább próbáld ki előbb a javaslatomat, először is igyál több vizet, napi 2 liter a minimum. Ha ennyit nem iszol meg, akkor nem csoda ha fáj a fejed, a másik, szedjél Omega 3-at, és B-komplexet C-vitaminnal, hogy rendbejöjjön a feledékenységed.

Ha ezeket megteszed, és nincs eredmény akkor menj el a dokihoz.

2011. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!