Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasi fájdalmak, puffadás,...

Hasi fájdalmak, puffadás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már 2 hete szurkál össze-vissza a hasam minden területére. Ez akkor kezdődött amikor egyik pénteken sütőtök krémlevest ettem,majd másnap reggel iszonyatos görcsökre és hasi fájdalmakra ébredtem. Az erős fájdalom nem sokkal később enyhült, azonban napokig élesen szurkált utána még a jobb alhasamba. Nagyon megijedtem mert rögtön vakbélgyulladásra gondoltam, de semmi konkrét arra utaló jel nem volt. Fekve is megnéztem a hasam és nyomásra sehol sem fájt. Majd pár napra megszűntek a panaszok, 3napja viszont ismét fáj/görcsöl/szurkál vagy bal oldalra vagy jobbra. Esténként, és kiemelném, hogy Mindig csak esténként felpuffadok és teltség érzetem van. A sok levegőtől pedig van, hogy erősen beleszúr vagy begörcsöl a hasam. 1.5 hónapja voltam vérvételen más okból kifolyólag és tökéletes lett a vérképem, hasi ultrahangon és röntgenen pedig nyár végén. Az elején felfázásra gyanakodtam mert inkább az alhasamba éreztem ezeket a fájdalamakat, de már inkább étkezéssel kapcsolnám össze. Esetleg a sütőtök okozhat ilyen bélpanaszokat? Mert komolyan azóta van ez az egész.. Ha nem múlik természetesen orvoshoz fordulok, de nem olyan elviselhetetlen, főként este vannak a problémák. Valaki hasonló előfordult már?

2014. jan. 20. 19:11
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyit hozzá tennék, hogy azóta amikor már kicsit is érzem, hogy pisilnem kell, azonnal mennem kell a wc-re, mert erősen szurkál egészen fentig a bordámig is. Se hőemelkedésem, se hányingerem, se semmi más tünet.
2014. jan. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!