Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 103/63-as vérnyomás 63-as...

103/63-as vérnyomás 63-as pulzussal milyen?

Figyelt kérdés
vérnyomás, pulzus, vér, közérzet, egészség, szív, érrendszer

2013. dec. 19. 20:59
 1/8 A kérdező kommentje:
oh a kulcsszavak rossz helyre mentek, elnézést..
2013. dec. 19. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
kicsit alacsony mind a 3 érték, de nem vészes. ha többször mérik ezeket az értékeket nálad, akkor neked ez a normális.
2013. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kiváncsiságból most megnéztem és ennyi volt. várandósan is ilyesmi volt talán akkor olyan 100 körül mozgott (1 kv után)..hm, vannak az alacsony vérnyomásnak hátrányai, következményei?
2013. dec. 19. 21:07
 4/8 Tomi90 ***** válasza:
Vannak. Nem tudom, hogy mik de vannak. Igyál több kávét, vagy néha egy energiaital és magasabb lesz.
2013. dec. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez még nem alacsony vérnyomás. Sokaknak 90 körül van ég annak sincs tünete. Az az alattinak lehetnek tüntei. Ez teljesen normális érték föleg egy nönél.
2013. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok-sok folyadék, hogy az erekben ne a besűrűsödött vér cammogjon.

A következmény: azok, akik jól érzik magukat az alacsony vérnyomás mellett sokáig élnek :)

2013. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:-D az jó!

sajnos mostanában keveset iszok folyadékot, többet kéne, napi kb 2 kávét iszom viszont.

vannak tüneteim, szoktak lenni: fáradtság, szédülés stb.

a neten most utánaolvasva a 100 alattit már kórosnak mondják, persze ha vannak tünetek..úgyhogy sztem a 90 alatti azért már elég kevés.

2013. dec. 19. 21:32
 8/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Eléggé alacsonyka. A pulzus az azért nem rossz, ha nincs az egekben.
2013. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!