Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sűrgős! Valaki segítsen! Mi...

Sűrgős! Valaki segítsen! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy balesetem, eltörtem az L1-es csigolyámat. Ennek már 2 hónapja, és szépen gyógyulgat hál' Istennek. A kórházban elkaptam egy parazitát, de abból is kikezeltek, túlvagyok rajta. Most viszont nagy a baj ! A fejembe lüktető érzést érzek, nagyon fáj néha. A mellkhasomon enyhe nyomás, főleg este, néha bele is nyilal a fájdalom. Sokszor émelygek, szédölgök. A szívverésem még a hasamban is érzem, főleg ha a forró kádban ülök. A torkomban néha gombócot érzek, de ez a többi tünettel egyutt szokott jelentkezni, ilyenkor a szemem is vörös. De vannak a napnak.olyan részei, amikor teljesen jól vagyok. Mi lehet a baj ? Nagyon félek ! Néha úgy érzem vagy a szivem, vagy az agyam "túlpörög" . Valaki ? Privát vagy akármi ? Még csak húsz vagyok, de komolyan el vagyom keseredve ! Mi lesz velem ?

2013. dec. 10. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami pánik roham ez?
2013. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább vérnyomásproblémának tűnik, talán éppen azért mert mostanában túl volt terhelve a szervezeted, baleset, parazita, gondolom kaptál bőven gyógyszert is. Mindenképpen mérd meg a vérnyomásodat, és jelezd az orvosod felé is, mert lehet akár valamelyik gyógyszer mellékhatása is.
2013. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom :/
2013. dec. 11. 00:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez rendszeres, mert az íród, hogy "főleg este", akkor miért nem mész vissza?


Amúgy tényleg hasonlít pánik rohamra, de mivel előtte komoly baleseted volt, mindenképpen vizsgáltasd ki. Jobb esetben "csak" poszttraumás teszt.

2013. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!