Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális az, hogy félálomban...

Normális az, hogy félálomban néha megráng a lábam vagy a kezem?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap megesik, mindig feleszmélek rá félálomból... Mitől van? Nagyon félek, hogy nincs rendben valami... nagyon hipohonder vagyok, szóval egy idő után az őrületbe kerget. Régen nem emlékszem, hogy lett volna ilyen...
2009. nov. 19. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ilyen amikor nagyon fáradt voltam!lehet rád férne egy alapos pihenés!
2009. nov. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy akkor kapcsol ki az idegrendszer. Szóval normális...
2009. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát múlt hét szombaton buliztam, azóta is csak 5-6-7 órákat alszom, szóval elég fáradt vagyok...
2009. nov. 19. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam vmit, hogy akkor lépsz át a mélyálomba, vagy mi.Velem is megesik néha.Bár nem naponta.Ha 1-2 héten belül nem múlik el, szerintem lehetséges hogy vmi baj van.De ne aggódj.
2009. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A volt páromnál állandó jelenség volt.
2009. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ez mindenkivel előfordul, teljesen normális dologról van szó. Ha kicsit fáradtabb vagy, illetve stresszesebb, akkor nem nyugszol le kellőképpen, ezáltal az a feszültség, amit nap közben nem figyelt mozgásokkal le tudsz vezetni, az félálomban értelemszerűen feltűnik. Ilyenkor úgymond "dolgoznak az idegek". Velem is előfordul az ilyen, ha vizsgaidőszak van. :)

Régen is biztos volt ilyen, csak nem szenteltél neki figyelmet vagy fel sem tűnt, vagy csak álmodban mozogtál.

Van olyan is, amikor szintén félálomban vagy, de már álmodsz és esetleg abban történik veled valami hirtelen dolog, akkor is megrezzenhet a kezed, lábad, fel is ébredhetsz.

2009. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!