Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon halványan, vagy egyáltalán nem emlékszem arra, amit álmomban/félálomban tettem?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenekre, hogy úgy hagyom a hifit vagy a számítógépet éjszakára, de reggelre már ki van kapcsolva és más nem járt a szobámban, ez biztos. Múlt éjjel egy szendvicset ettem meg, és alig emlékeztem rá! Tudom, hogy félig aludtam. :O Az ágy mellett találtam reggel a maradékot és a szalvétát. Régebben sosem voltam alvajáró és nem is vagyok már gyerek.
2010. febr. 19. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez előfordul. A párom is igen aktív éjszakai életet él. Én már megszoktam, de nem tudom mitől lehet. Egyébként valahol azt olvastam, hogy a beszéd az álomban, meg egy kis járkálás nem számít alvászavarnak. Az viszont már kicsit durva,hogy eszel álmodban.
2010. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egészen más tudatállapotban van ilyenkor az ember, az eltérő tudatállapotokra jellemző egy "saját emlékezet" azaz nem minden emlék vihető át másik tudatállapotokba. Az viszont nem jelent túl jót, ha álmodban eszel, nem ért vmilyen erősebb stressz mostanában? az éjszakai evés nagyon veszélyes, nemcsak mert félrenyelhetsz, hanem mert az evészavarok egyik előjele is. lehet, és reméljük, hogy ez csak egyszeri eset volt:)
2010. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szedsz nyugtatót, altatót, esetleg iszol alkoholt??
2010. febr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmm..szerintem ez nagyon durva, de ahelyett hogyide írsz, inkább menj el orvoshoz, és mondd el neki:)
2010. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!