Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt félálomban?

Miért érzem ezt félálomban?

Figyelt kérdés

Minden este, amikor már majdnem elaludtam, egy pillanatig úgy érzem, mintha állnék, és mindjárt elesnék... És erre felébredek, mert olyan mozdulatot csinálok a lábammal, mintha elugranék... Ettől alig tudok elaludni.

És reggel előfordul, hogy "lenyúlok" a kezemmel, amikor szintén félálomban vagyok. És nem tudom eldönteni, hogy csak álmodtam vagy tényleg csináltam-e valamit. (Egyébként lány vagyok.)

Mitől lehet ez?


2010. aug. 4. 12:20
 1/1 anonim válasza:
Én azt szoktam érezni, hogy zuhanok, és egyszer csak a kezem és a lábam is felugrik, de van amikor én is úgy vagyok, mint te. Ez azért van, mert fáradt vagy, és kezdesz ellazulni. Ilyenkor az izmaid csinálják ezt a felugrást. (Én is 13 éves lány vagyok.)
2010. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!