Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert vagyok idegbeteg az...

Miert vagyok idegbeteg az utobbi napokba?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 napja nagyon feszult vagyok. Mindenert kiabalok, csapkodok, a hajamat tepnem..semmi nem jo, turelmetlen is vagyok senkivel nincs kedvem beszelgetni stb. Egy csomo mindenkivel osszevesztem a hulyesegem miatt. Es a fejem is faj meg szedulok, de erzem, hogy az idegtol. Viszont semmi nem tortent, hogy igy erezzem magam. Es en se ertem, de meg vagyok ijedve. A menstruaciom nem tul reg jott meg es meg nem allt be rendesen. 18.an kellett volna megjonni, de megint kimaradt igy nem hinnem, hogy ennek az elojele. Terhes se vagyok! Mi bajom lehet? 14L
2013. szept. 26. 19:43
 1/1 anonim válasza:
Pontosan ezért vagy idegbeteg, mert még nem rendszeres a ciklusod. Ha már rendszeres lesz, akkor is fogod tapasztalni, hogy mielőtt megjön feszülteb ingerlékenyebb leszel. Sajnos ez a mi női sorsunk.
2013. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!