Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegbeteg vagyok, mit csináljak?

Idegbeteg vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete minden kis apróságon felhúzom magam, csapkodni tudnék.

Egy szemembe lógó hajszál miatt úgy kiakadok, hogy felrobbanok..


Sportolok, szedek magnéziumot, normálisan eszem.. Nem fog megjönni sem, nem értem, mitől lehet... Tegnap elég nagyot beleütöttem a falba..


2013. máj. 2. 14:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul semmi se jó, idiótán áll a hajam is, reggel majdnem belevertem a fejem falba, mert az 1. elcsatolás nem lett jó, onnantól meg elborult az agyam..
2013. máj. 2. 14:40
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már párszor (sajnos pár hónap alatt elég sokszor), hogy teljesen kiborultam, téptem a saját hajamat, üvöltöztem, bántottam a páromat, falba vertem a fejemet, stb...
2013. máj. 2. 14:44
 3/6 anna96. válasza:
foglald le magad,írj blogot,olvass,menj le a barátnőiddel vagy ha van barátod akkor légy vele.Egyébként meg nekem is szoktak ilyenek lenni,de én például embereken húzom fel magam az anyukámon,testvéremen.Olyankor legjobb ha leülsz valahova és egyedül leszel.De csak óvatosan,nagyon árt az egészségedre.Hány éves vagy?
2013. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18

Az a baj, hogy nincs is túl sok szabadidőm. Ha a barátommal vagyok, akkor meg a féltékenység szállja meg az agyamat, és attól leszek idegbeteg..

2013. máj. 2. 14:49
 5/6 anna96. válasza:
Szabadítsd fel magad.Dolgozol egyébként valahol?
2013. máj. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bioboltba vegyél valamilyen nyugtató teát.
2013. máj. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!