Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most, hogy találtam munkát...

Most, hogy találtam munkát nagyon félek, gyomorgörcsöm van, nem tudok enni és teljesen idegbeteg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja keresek új állást, nemrég voltam próbanapon - vendéglátás - és úgy éreztem menni is fog, de annyira szétszórt vagyok és ideges, hogy az első rendes napomtól iszonyatosan félek. Van erre valami nyugtató, amit vény nélkül is lehet kapni? Vagy mit csináljak hogy ne stresszeljek rajta ennyire?


Eddig alig vártam, hogy mehessek valahova, most pedig nem akarom feladni a nyugodt hétköznapokat.


2013. ápr. 26. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

:) nyugiii ne parázz! Gondolj arra, hogy otthon bekattan az ember. Amikor nem volt lehetőséged, dolgozni akartál minden áron. Most amikor sikerült, nehogy feladd!!! :)


Menj el sétálni, vegyél egy doboz jégkrémet és nyomd be effektív jutalomképpen, hogy ügyesen sikerült elhelyezkedned! Manapság ez már óriási siker!

Vagy ha nincs kedved kimozdulni, akkor tölts le egy filmet amit régóta meg akartál mondjuk nézni és lazíts! :)

2013. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. De hidd el, az első hét után megszokod. Egyszerűen túl kell lenni ezen az időszakon. Megpróbálhatod a Hova tablettát, vagy a Valeriana Relaxot, patikába lehet kapni, gyógynövényes, nyugtató hatású készítmények, nem leszel kába tőle, hátha segít valamit.
2013. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az első beírónak : foglald le magad, ne agyalj annyit, majd minden szépen kialakul magától!...
2013. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Huh köszönöm a válaszokat, már olvasni is megnyugtató kicsit, hogy más is érzett így :)

Csak a sok vendégtől félek, hogy elfelejtem mit kérnek és a visszajáró meg ilyenek, sosem dolgoztam még ilyen helyen ezért tudom h majd egész nap a topon kell lennem, tehát szoktatlan lesz, de remélem ez megtanulható.


A hova tablettáról én is olvastam, ti kipróbáltátok? Tényleg hatásos valamennyire?

2013. ápr. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!