Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Idegbeteg lettem? Hogyan...

Idegbeteg lettem? Hogyan gyógyulhatnék orvos nélkül?

Figyelt kérdés
Párnapja rosszul érzem magam, rám tör valami ami miatt kikellek magamból! De csak ha párommal vagyok, ő miatta van sok minden sokat hazudik nekem ami fáj, na meg féltékeny vagyok mindenkire! Nem rég megkérte a kezem tudom hogy szeret de utálom benne hogy mindent megteszek érte; főzök, sûtök neki, meglepéteseket csinálok pedig nem lakuknk együtt âgyban is mindent megadok! De pár napja síró rohamom van ha összeveszünk, ma meg már magam is kék lila folt lettem, őt meg kikarmoltam! De csak azért mert nem szólal meg mikor kérdem miért hazudik, meg elmegy ès akkor hivnom kell, a pénzem meg lemegy, vagy idegbetegnel nevez ami nagyon fâj szóval olyankor még jobban üvöltözök! Egyébként kibékûltünk ma ezért a szivem megkönnyebbült és megbeszéltük hogy nem hazudik nem flegmázik! De hogy gyógyítsam magam? Szedtem már xanaxot is de nem segít csak álmosìt!
2012. júl. 26. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A megoldás az, ha már nem ő lesz a barátod.

Kellene egy kis magány.

2012. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!