Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy idegbeteg vagyok?

Lehetséges hogy idegbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Gyakran szinte azonnal kiakadok ha pl. öcsém hergeli anyámat vagy ha valaki velemi értelmetlen hülyeséggel csesztet vagy ha valaki nem képes felfogni amit mondok és a múltbéli dolgokon is kiakadok újra és újra , néha pusztítani tudnék, olyan szinten hogy felér egy atomrobbanással volt már hogy törtem poharat vagy valamit elhajítottam pl. egy füzetet, de már régen fordult elő , többnyire elképzelem hogy valami pusztítást viszek véghez és az megnyugtat ha látom ahogy véghez viszem anélkül hogy megtenném, egyébként szinte mindig fáradt vagyok gyakran hirtelen akarok valamit és elfelejtem vagy ha pl. a buszon valaki rám néz le tudnám néha rúgni és néha mondok olyat amit valójában nem tennék meg valamint rám jön a remegés vagy a szívdobogás érzés és valami kínt okozó és fárasztó testi feszültség is :S
2013. aug. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolj orrvérzésig, fáraszd le magad rendszeresen.
2013. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor állok neki edzeni, ahogy az első is írja, remek nyugtatószer. :)
2013. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippet mindkettőtöknek, azt még hozzá tenném hogy ez az idegi feszültség nagyon leterheli a szememet és olyan érzésem van mintha szikrázna, zsibbadna az agyam :S
2013. aug. 27. 18:24
 4/5 A kérdező kommentje:
valamint a fülzúgás is rám jön :S
2013. aug. 27. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Utálom ezt javasolni bárkinek, de menj el pszichiáterhez vagy pszichológushoz. Utóbbit inkább javaslom, de szerencse is kell ahhoz, hogy milyen orvost fogsz ki. Amiket leírtál, az nem semmi. Magam is éreztem ilyeneket, gyűlöltem az egész világot.... De! Nem a dilidoki gyógyított" meg, hanem egy nagyon jó barátom segített. Az orvosra azért van szükség, hogy csillapítsa benned az erős szorongást, feszültséget, hogy higgadtan át tudd gondolni, meg tudd beszélni a gondjaidat akár vele, akár a szüleiddel, barátaiddal, bárkivel, akiben megbízol. Aztán lassan elhagyod a bogyót.

A sport is nagyon jó, sőt, kifejezetten ajánlom én is. Keress valami olyan dolgot, amit szívesen csinálnál, vagy régóta szeretted volna kipróbálni.

Amúgy meg az élet szép, csak látni tudni kell, és azt is meg kell tanulni, hogyan kell lesz@arni dolgokat.

2013. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!