Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon fáradt vagyok, mégsem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 22:08
 1/4 Mirk ***** válasza:
100%
Stressz okozhat ilyet, magyarul pszichés okai vannak.
2013. szept. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy az ember pszichésen fáradt, fizikailag nem, és fordítva. Egyik sem vezet könnyű elalváshoz.
2013. szept. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy az elso valaszolo irta, lehetnek lelki okai.


Ha csak egyszer-ketszer fordul elo, akkor szerintem nem kell nagyon foglalkozni vele. Nekem is volt ilyen, de nalam eleg durva volt: huzamosabb ideig tartott, es volt, hogy tobb napig nem aludtam, holott hullafaradt voltam. Eleg szornyu volt. A lenyeg, hogy el kellett mennem orvoshoz, aki irt fel gyogyszert (antidepresszans, stb.) A gyogyszer persze nem oldja meg az alapproblemat, ami miatt ez az allapot kialakul, de segit atveszelni azt az idoszakot, amig megoldod. En pontosan tudtam, miert voltam depresszios, de akkor keptelen voltam vele mit kezdeni. Nem mondom, hogy most mar letudtam a dolgot, de mar jelentosen elhalvanyodtak a kezdeti gondok, es mar kevesebb minden aggaszt. Az eltelt ido alatt a gyogyszer meg legalabb segitett, hogy kibirjam, tobbek kozott segitett nyugodtan aludni. Most mar siman elalszok, ha nem veszem be, akkor is.


Szoval, ha ritkan fordul elo, akkor semmi jelentosege, ha surun v. huzamosabb ideig, akkor i) menj el orvoshoz, ii) probald megtalalni az okat es megoldani (akar magad v. egy barat segitsegevel).

2013. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. szept. 26. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!