Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Képtelen vagyok elaludni! Kb...

Képtelen vagyok elaludni! Kb este 10től nem érzem hogy fáradt lennék! Miért?

Figyelt kérdés
De hajnalban is végül csak azért fekszem le, mert tudom hogy el kell aludjak, mert reggel kellnem kell és munkába menni, de nem is érzem magam fáradtnak. De ha korábban próbálok lefeküdni aludni, akkor csak az a vége, hogy forgolódom, sokáig. Próbáltam már úgy is hogy pihenek délután, úgy is, hogy nem, de este 10re elmúlik a fáradtság, még 7-8kor el tudok aludni, de akkor meg fel kelek az éjszaka közepén, hogy teljesen kialudt vagyok. Napok óta tart, és nem tudok változtatni, pedig már próbáltam, hogy kifárasztom magam egész nap, úgy hogy nem szól semmi, úgy is, hogy halkan megy a tv. De egyszerűen, ahogy most is csak vagyok, és nem jön álom a szememre. Igaz, most is "taknyos" vagyok, de ez lehetne az ok?Vagy az a napi 2-3 tea amit megiszok, pedig régen elalvás előtt mindig ittam, és szinte az altatott el. Sajnos orvoshoz nem tudok menni egyhamar, mert külföldön vagyok még másfél hónapig.Valakinek ötlet, hogy mi lehet?előre is köszi
2008. okt. 9. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam /vagyok hasonlóban, de nekem tudom az idézte elő hogy délután mindig szunyáltam. sokmindentől függ ez. dolgozol-e előtte, milyen a lelkiállapotod stb. sajnos nem tudom mi lehet igazi megoldás rá, nekem állandósult végül hogy abbahagytam a délutáni szunyákat, és lassan kitolódott az álmosság éjszakára. de még mindig sokszor van hogy csak 1-2 körül fekszem
2008. okt. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a válasz abban rejlik, hogy "külföldön vagyok másfél hóapig". Ha mostanában mentén ki: új életritmus, új szoba, levegőváltozás...

Ha ez volna az ok, akkor néhány nap/hét és átállsz.

2008. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát egy hónapja itt vk, és eddi nem volt, gond, csak most úgy 1-másfél hete, bár most kezdtem magam kicsit egyedülérezni
2008. okt. 9. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Nagy nehezen elaludtam valamikor jó későn, hajnalban meg arra keltem, hogy kialudtam magam. Reggel meg mint egy zombi... Ittam citromfűteát, meg szedtem egy Melatonin nevű, növényi alapú bogyót, ami bevált, és hozzá sem szoktam. Most megint nem alszom, de másért (babát várok). :)
2008. okt. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!