Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat halált az alváshiány?

Okozhat halált az alváshiány?

Figyelt kérdés
Pl. ha valaki napokig nem alszik. És ha igen, akkor ez kb hány nap alatt következik be?

2013. júl. 6. 03:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

21:16

De hamarosan meg fog, mert a drog és az alváshiány valószínűleg súlyosan károsította a szervezetét.

Egyébként az is csoda, hogy nem kapott szívrohamot.

2013. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Én többször kíséreltem meg öngyilkosságot, sikertelenül. Most lelkileg vagyok úgy hogy napok óta gondjaim vannak az alvással és ezt az estét átvirrasztottam. Eddig reménykedtem hogy belehalok a fájdalomba. Vagy hogy a nem alvásba. Már nem izgat ha meghalok vagy nem halok. Már nem szándékozok öngyilkos lenni, de ha meghalnék se bánnám. Nagy s...vmban vagyok és el kell bújnom a vilàg elől mert nagy kárt tettem és erről mindenki tud.
2014. ápr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%

Ez meddig tart?

"Az elmúlt 6 órában egy vagy több kérdésed törlésre került a gyakorikerdesek.hu szabályainak megsértése miatt, emiatt jelenleg nem írhatsz ki új kérdést!

Kérlek, a jövőben tartsd tiszteletben az oldal felhasználói szabályzatát, mert annak sorozatos megszegése a hozzáférésed letiltásához vezet!"

2014. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg :

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=GXXnPRhAZbI


ha ezek után is így akarsz öngyilkos lenni akkor..

2014. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Kedves "# 9/14 Időpont 2013-07-06 21:11" - Tudtad hogy amiket leírtál - másokat öngyilkosságra buzdítani vagy tanácsot adni hozzá bűncselekmény, 1978 óta?
2014. ápr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És te tudtad, hogy én meg azt írtam neki, hogy ne kínlódjon, hanem rakja rendbe az életét és forduljon orvoshoz (pszichiáterhez)?

Az pedig, hogy leírtam mivel jár az alváshiány nem tanács, hanem tájékoztatás.

Az más kérdés, hogy a legtöbb ilyen kérdéshez beírnám, hogy ne sajnáltassa magát az illető, hanem tegye meg és takarodjon, mert már eléggé fárasztó állandóan az ilyen emberekbe botlani (főként meg a többségük úgysem teszi meg). Egyébiránt nem érdekel.

2014. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ne tedd meg lehet hogy a pokolba jutnal .Probalj meg a pozitiv dolgokra koncentralni neked tamogatasra van szukseged irj nyugodtan :)
2016. márc. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Lővenbrau válasza:
Én egyszer a boldog szép időkben vettem olcsón 20 gram speedet. Jó anyag volt.10 napig nem aludtam, csak pörögtem...Reggel mentem dolgozni, előtte egy csík, délben mégegy, este mégegy éjszaka a bulikban több is... 10 nap után teljesen kikészültem...Az alváshiány miatt teljesen becsavarodtam.. Hónapokig tartott míg rendesen tudtam aludni. Na, itt zártam le azt a korszakot. ALUDNI KÖTELeZŐ ! :-)
2016. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!